Op vrijdag 13 juli 2001 12:21 schreef mbvisiontt het volgende:
[..]
Mooi, ik wilde even reacties uitlokken, en dat werkt goed.
Misschien jullie niet, maar ik verzeker je dat de meesten een Nokia willen omdat hun vrienden er ook een hebben... (grootste markt is toch de wat oudere jeugd, jaartje of 15-20) Nokia heeft simpelweg een zeer sterke marketing, en daarom verkopen ze zoveel toestellen. Komt bij dat ze de winkels veel geld geven als ze een Nokia verkopen, en mede daarom zijn er zoveel goedkope paketten met Nokia's.
Vandaar dat ik effe stelde "meeloper"...

Je ziet ook dat 9 vd 10 "mobiele topics" begint met "welke Nokia moet ik nemen, xxxx of xxxx?" Je gaat me echt niet vertellen dat ze allemaal
menen te wéten dat Nokia de beste telefoons zou maken... Dus niet dus.
Nou ja, vandaar mijn korte stelling van gister.

Misschien... maar zeg dit verhaal dan gelijk, want alleen het woordje 'meeloper' neerzetten komt namelijk nog al dom cq flamerig over imho. En ik ben inderdaad niet een van hen, heb al meerdere merken gehad, waarbij mn Nokia gewoon
voor mij het beste is.
Er bestaat namelijk geen
beste telefoon, dit hangt af van de gebruiker en de eisen van de gebruiker. Voor mij is Nokia het beste, ik vind het design gewoon erg mooi, maar vooral de duidelijk menu's en formaat/gewicht van bepaalde modellen.
En ja, dr zitten er bij die alleen er bij willen horen, maar dat zijn
denk ik vooral de doelgroep 10-16 jaar (en ik kan het weten, ik heb ook een broertje en zusje in die leeftijdscategorie).
Ook tests en ervaringen van veel gebruikers zegt soms veel, maar ook lang niet alles. Om een voorbeeld te noemen, de problemen met de schermpjes van de 8210 zijn bekend, maar toch voor mij geen belemmering om er een aan te schaffen. Gewoon omdat ik nu aan mn 3e Nokia toe ben, waar ik dus altijd mee tevreden ben geweest.