fans plaatsen bij AIO waterkoeler in voorkant

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • huntedjohan
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 19-09 08:35
Ik heb even een vraag over het plaatsen van mijn fans voor mijn AIO waterkoeler.

Ik heb een phanteks p400s behuizing en een 240 rgb AIO waterkoeler van cooler master. Nu wil ik gaan proberen mijn front panel te modden voor looks en voor meer frisse lucht toevoer.

wat is nu het slimste om te doen qua plaatsing van de fans. fans aan de voorkant die lucht door de radiator naar binnen blazen of fans aan de achterkant van de radiator die lucht aanzuigen?

dit omdat ik of de fans of het rad buiten de behuizing tussen het front panel en de behuizing wil plaatsen.

temperatuur van cpu is nu al goed maar merk dat ik met front panel weg gewoon lagere en stabielere temps heb, dus vandaar mijn idee om het front panel aan te pakken. dit kan leuke looks opleveren en een koelere cpu, dus volgens mij win/win.

[img]https://valid.x86.fr/cache/banner/q3c163-6.png[/img]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • f3bruary
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 11-09 20:46
is toch een aio ? waarom test je niet beide scenarios en kijk je welke de beste temps opleveren. Waarschijnlijk zal er niet veel verschil in zitten