Spotify naar 2.0 Forceren

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • heuveltje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 13:32

heuveltje

KoelkastFilosoof

Topicstarter
Hoi

Ik heb een htpc. welke verbonden is met een denon x2000 reciever via HDMI
Die word gebruikt voor films, en spotify voor muziek.
Aan die denon hangen 2 fatsoenlijk zuil-speakers als fronts en een flut centerspeaker van de kringloop :)
(Deze is toch alleen voor films)


Ik wil dus via spotify muziek afspelen. Welke dan alleen op de zuilen te horen moet zijn
Nu schijn ik een beetje het omgekeerde probleem van de rest van de wereld te hebben.
Want spotify geeft automatisch het meeste geluid weer middels de centerspeaker. En dat klinkt absoluut voor geen meter.

Ik kan dat op de versterker instellen, door hem op pure mode te zetten (wat stereo forceert). Maar dat moet ik elke keer omschakelen wat onhandig is (en de afstandbediening is stuk |:()

Iemand een idee hoe ik spotify duidelijk maak dat stereo muziek gewoon in stereo moet worden aangesloten ?

Ik kan op google legio mensen vinden die klagen dat ze de centerspeaker niet zou werken, maar geen om het uit te zetten :?

Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:19

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Als ik me niet vergis herinnert die receiver de stereo / surround instelling per bron. Vermoedelijk heb jij hem op Auto staan. Zet hem eens op stereo (niet pure, gewoon stereo/direct). Switch naar een andere bron en weer terug om te testen. Dat zou volgens mij moeten werken :)

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • niels132
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 14:59
Wanneer zowel films als Spotify via de HTPC wordne afgespeeld is dit beide voor de reciever dezelfde bron.
Als ik me niet vergis ondersteunt jouw reciever ook Spotify? Kun je niet op die manier luisteren om het op te lossen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:19

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Ah wacht ff. Aangenomen dat alles vanaf de HTPC komt:
- waarom gebruik je die functie van de HTPC en niet van de receiver zelf? Dan werkt mijn voorgaande oplossing gewoon
- mogelijke oplossing 1: op je htpc instellen dta spotify stereo moet zijn. Als de Denon dan op auto staat voor die bron zet ie als het goed is stereo door en maakt ie er geen 5.1 van
- mogelijke oplossing 2: tweede lijntje naar de Denon vanaf je HTPC en die als bron voor spotify gebruiken. Onhandig maar dan kun je wel voor die bron instellen dat het stereo is. En bovendien doet spotify van de receiver zelf het zelfde, dus beetje moeilijk doen omdat het kan :P

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)