Wanneer is spam, spam?

Pagina: 1
Acties:

  • Hoicks
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 15:28
Het gaat om topic: [topic=182601]


Ik heb vandaag een topic geopend over een (nu blijkt programmeerfout) Hier had ik het internet adres ingezet en vaker ingezet (in meerdere postings verwijzingen naar andere pagina's waar ik op dat moment aan het sleutelen was).

ACM verwijderde een url met de opmerking dat 1x url noemen genoeg was. Aangezien ik dus met meerdere pages bezig was, wil ik uiteraard dat de mensen die mij hielpen op dat moment op de goede locatie terechtkwamen.

Niet dat ik dit heel erg vindt ofzo, maar wanneer is een url die in een posting verweven is, nu gekwalificeerd als spam?

Ik had liever helemaal geen adres gegeven aangezien het een commerciele site is, die er op dat moment niet lekker bij lag, maar dan kunnen mensjes mij niet helpen, dus vandaar.

Nikon D7200 & D5000 / SB-700, 2x Yongnuo YN-560 III / Sigma EX 10-20 f4-f5.6 HSM, Sigma EX 17-50mm f2.8 OS HSM, EX 70-200mm f2.8 HSM II Macro / EX 105 f2.8 HSM OS Macro / Nikon AF-S DX 35mm f1.8 / Sigma EX DC 30mm f1.4 HSM


  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

In dit geval noemde je de "hoofdurl" van de pagina, meerdere malen...
Sommigen noemen het een keer noemen al spam (ik soms, viel dit keer mee)

Maar omdat je de url al es genoemd had, vond ik niet dat het nog meer toevoeging leek te hebben, behalve, dan dat het als bezoekers-trekker genoemd werd.

Een andere url die je gaf (een volledig pad, naar een pagina waar je wat problemen mee had) is in ieder geval geen spam (tenminste, in jouw geval ;))
Aan het laatste type url, heb/hebben je/wij veel meer, want daar is echt het probleem.

  • Dennis
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 17:38
Hoi!
Ik was o.a. een van de mensen die vroeg aan een modje of het spam was, en later heeft ACM dus idd. links weggehaald.

Ik zal het even kort houden: het geven van links is in dit geval niet nodig geweest, je had ook grote delen van het script kunnen copy/pasten.

Ik heb gelezen dat je dat liever niet doet, maar als wij in de html kijken zien we tóch de javascript code etc, en als we daar niet uitkomen kunnen we ook niks zonder php code, dus die code "moet" je sowiezo eigenlijk wel geven als je wilt dat je van de tweakers een goed antwoord krijgt.

Verder is het idd. erg snel spam tegenwoordig, en hoewel je nu denkt: waarom vraag je het dan: er zijn ook zat newbees die het leuk vinden overal en altijd te spammen. Ik zie dat jij dat niet bent, maar in het algemeen moet natuurlijk worden voorkomen dat het hier een rotzooi wordt.

  • Hoicks
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 15:28
Euhm ja...da's waar...dan kwalificeer ik hem nu zelluf als 'luiheid' -> wordt gezien als spam = dom. ;)

Iig even bedankt voor de uitleg nu. :)

/edit voor dennisdot.com

No hard feelings voor het tippen van de modjes voor de 'spam' waarover ik dit topic opende. :)

Terzijde:
Ik heb hier ooit op dit forum een topic geopend over #Phreak.nnl die onze site had gehackt en waar ik dus wat hulp mee nodig had. Helaas begonnen sommige tweakers zich een beetje te misdragen met de info die ik ze gaf, dus vandaar da'k een beetje huiverig ben met het plaatsen van stukken code.

Nikon D7200 & D5000 / SB-700, 2x Yongnuo YN-560 III / Sigma EX 10-20 f4-f5.6 HSM, Sigma EX 17-50mm f2.8 OS HSM, EX 70-200mm f2.8 HSM II Macro / EX 105 f2.8 HSM OS Macro / Nikon AF-S DX 35mm f1.8 / Sigma EX DC 30mm f1.4 HSM


Verwijderd

/me ]vindt het maar overdreven gedoe allemaal
Ergeren jullie je nou echt aan die paar tekens meer in een post? En als het volgens jou spam is dan klik je er toch lekker niet op. Ik vind het nou niet echt iets waar je je druk om kan maken. Waar ik me als modje wel druk om zou maken is dat je voor sommige mensen het GoT-plezier behoorlijk verziekt door dit mierengeneuk.

  • Hoicks
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 15:28
Ben ik niet met je eens anders krijg je hier een wildgroei aan sites die bezoekers moeten gaan trekken. Ik hoef die site die ik hierboven spamde niet te spammen, want dat doen we op ons radiostation al genoeg :)

Nikon D7200 & D5000 / SB-700, 2x Yongnuo YN-560 III / Sigma EX 10-20 f4-f5.6 HSM, Sigma EX 17-50mm f2.8 OS HSM, EX 70-200mm f2.8 HSM II Macro / EX 105 f2.8 HSM OS Macro / Nikon AF-S DX 35mm f1.8 / Sigma EX DC 30mm f1.4 HSM


  • Chaos
  • Registratie: November 1999
  • Niet online
Een URL is spam dan en slechts dan als het enige doel ervan het trekken van bezoekers is.

Komop zeg.. URLs in hele normale posts worden verwijderd, Rick die zijn werkgever in sijn sig heeft staan veroorzaakt een enorme rel... waar zijn wij in godsnaam mee bezig hier???

Over een paar weken worden zeker URL-rechten geintroduceerd ofzo, mag je alleen URLs posten als je aan kunt tonen dat je het echt nodig hebt... |:(

(Eerlijk gezegd vind ik het wel grappig als ik ergens anders een link tegenkom en denk "hee, dat is van die ene gast van got".)

Verwijderd

Hoeveel techposts moet je hebben om een adres te mogen posten?

  • wildhagen
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

wildhagen

Blablabla

Op donderdag 12 juli 2001 20:08 schreef [BoerQ] het volgende:
Hoeveel techposts moet je hebben om een adres te mogen posten?
666?

Virussen? Scan ze hier!

Pagina: 1