Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 08:37

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Topicstarter



Sony heeft voorafgaand aan zijn persconferentie op CES drie midrange-smartphones aangekondigd. De Xperia XA2, XA2 Ultra komen in maart uit, de L2 ligt aan het einde van deze maand al in de winkels.

Alledrie de toestellen hebben een usb-c-poort aan de onderkant en 3,5mm-jack aan de bovenkant. De XA2-toestellen draaien op Android 8.0 Oreo, de L2 komt uit met Android 7.1 Nougat.

De XA2 Ultra is een grotere versie van de XA2, met een dubbele frontcamera. Een van de lenzen biedt een normale beeldhoek, terwijl de andere een groothoeklens is. De primaire sensor heeft een resolutie van zestien megapixels en beschikt over optische beeldstabilisatie, de groothoek heeft acht megapixels. Aan de achterkant zit dezelfde IMX300 als bij de XA2. De accu heeft een capaciteit van 3580mAh.

De behuizing van beide XA2-modellen zijn gemaakt van kunststof. De vingerafdrukscanner zit aan de achterkant. Vorige Xperia's hebben vingerafdrukscanners in de Aan/Uit-knop aan de zijkant zitten. De XA2 komt in de Benelux uit voor 349 euro, de XA2 Ultra moet 429 euro kosten.

Terug naar Inhoudsopgave




OSAndroid 8
CPUQualcomm® Snapdragon™ 630
GPUQualcomm® Adreno™ 508
RAM4 GB
ROM32 GB eMMC (Uitbreidbaar tot 256GB)
ConnectiviteitBluetooth 5.0, NFC, A-GPS, GLONASS, Miracast, Wifi
AansluitingenUSB-C, 3.5mm
SensorenVingerafdrukscanner
Scherm5,2", 1920 x 1080px
Front Camera16MP, OIS, F2.0
2e Front Camera8MP, F2.4
Back CameraIMX300: 23MP, f/2.0, 1,12um
Accu3300mAh met QC3.0
KleurZwart, Zilver, Blauw
Afmetingen163 x 80 x 9,5 mm
Gewicht221 g
Prijs429,- euro
Release DatumMaart

Terug naar Inhoudsopgave



Terug naar Inhoudsopgave



Mocht er iemand nog tips, aanpassingen of wijzigingen hebben, stuur me dan een DM.

VersieDatumAanpassingen
V1.008-01-2018Topic aangemaakt


Terug naar Inhoudsopgave