Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MDLefevere
  • Registratie: Mei 2013
  • Laatst online: 30-09-2021
Goedenmiddag,

Heeft er hier iemand ervaring met de LG 34UC79G in combinatie met een PS4 Pro.

Ik speel voornamelijk shooters zoals Battlefron 2 / Call of Duty WW2 en doe dit nu op een 24" monitor.

Ik zou graag wat groter willen en over op curved (het oog wil ook wat).


Nu heb ik al aardig wat lopen speuren en de meningen zijn nogal verdeeld. Ook kan ik niet echt iemand vinden die al eens een PS4 Pro aan deze monitor heeft gehangen en mij wat kan vertellen over eventueel Ghosting / Pixel Response.

Alvast bedankt.

Maurice :)

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Apsie
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 12-09 12:22
Pixel response weet ik niet maar de eerste hit op google:
http://www.ign.com/boards...x-1440-monitor.454865984/
Zwarte balken aan weerszijden lijkt me niet waar je de monitor voor aanschaft?

Apsie's profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 01:02

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

1) Aankoopadvies vragen mag... maar niet hier - lees eerst dit!

Graag dan ook lezen... aankoopadviesvragen horen in de aankoopadviesfora.

Move VB - > CAA

2) CAA beleid
Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Voor sommige componenten kun je in dit forum al beginnen met lezen van het *Algemeen Advies*. Doe dit dan ook voordat je hier post!
Post je zelf bedachte onderdelen met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten.
Onderbouwing ontbreekt volledig, en "lopen speuren" zonder links naar waar dan zegt ook weinig. Bij dezen.

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.