Hi, ik ben een zolderberging naar gasloos studio appartementje aan het verbouwen. Liander is inmiddels langsgeweest en ik kan een eigen 3x25a aansluiting krijgen. Warm water in de badkamer wil ik zodoende met een doorstroomverwarmer regelen i.c.m een douchegoot wtw. Ik kies waarschijnlijk voor de Clage CEX die op 11 of 13.5KW is in te stellen. hierover heb ik wat vragen:
- Het aansluiten zelf en het installeren van de meterkast laat ik aan een elektricien over maar ik zou zelf al de kabels door de vloer kunnen trekken. De doorstroomverwarmer moet gevoed worden middels 3fase+N. Klopt het dat ik gewoon 5x2.5mm kabel door een 19mm buis kan trekken? (3xbruin, 1x blauw en 1x geel/groen)
- Ik vermoed dat 11KW (3x16a) voldoende is in combinatie met de WTW maar is het het überhaupt verstandig/toegestaan om het apparaat op 13.5KW (3x20a) in te stellen in verband met selectiviteit?