Meer informatie is zeker nodig om deze situatie überhaupt te kunnen adviseren. Waar woonde je, hoe lang woonde je daar.
Er bestaat sinds 21-04-1971
een verdrag om dubbele belasting te voorkomen. Als je niet goed bent in juridische teksten, dan zou ik je een belastingadviseur aanraden.
Als je gewoon ingeschreven bent geweest in Nederland, dan moest je het in Nederland opgeven. Ieder werkend Nederlander is belastingplichtig in Nederland. Dus niet iedereen is tot aangifte Inkomstenbelasting verplicht, dat is wat anders. Van het meeste merk je weinig, omdat het glad loopt met de voorheffing, beter bekend als loonheffing. Pas in bijzondere situaties (meerdere werkgevers, eigen woning, etc) kan je geld terug krijgen of moet je extra gaan betalen.
Ik denk niet dat jij je echt zorgen hoeft te maken in deze situatie. Dubbele belasting wordt meestal wel voorkomen in de inkomenssfeer, zie ook het verdrag wat er bestaat. Dat is alleen de inschatting van wat ik nu vermoed, geen garantie verder.
Het lastige aan dit soort situaties is dat er twee systemen door elkaar gaan lopen aan belastingheffing. Zelfs als specialist is dat moeilijk om uit te vogelen. Aan twee kanten de voordelen plukken is dan meestal wat ze proberen te voorkomen. Allerlei dingen worden naar rato berekend. Dus om hier zomaar even een antwoord op te geven is erg lastig. Al helemaal met zo weinig informatie. Volgens mij gaat zoiets op een forum sowieso niet lukken. Al helemaal als jij niet weet wat allemaal van belang is en wat niet.
Ik heb meerdere jaren ervaring in allerlei belastingformulieren invullen voor derden. Als advies dus om iemand in persoon te raadplegen, er is bijna altijd wel iemand in de buurt die er wat vanaf weet.
Desnoods leg je de hele situatie voor aan de belastinginspecteur in jouw regio, als je wat meer inzicht hebt en er misschien toch onheil dreigt. Naar hun toestappen geeft je veel krediet in verdere stappen.