Welke woocommerce template voldoet aan mijn wensen?

Pagina: 1
Acties:
  • 307 views

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yourisk
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 29-08-2022
Ik wil een webshop starten (natuurlijke cosmetica en aanverwante producten) en wil graag een template gebruiken (wp & woocommerce).
Ik heb echter wel een aantal wensen
- geen dropdownmenus
- menu aan linkerzijde (tevens in ieder geval. Zodat mensen daar de categorieeen kunnen selecteren)
- homepage met direct nieuwe producten en populaire producten weergegeven en liefst ook klantreviews
- zoekbalk standaard al in header. dus direct in balk klikken en typen
- Verder niet te "flashie". Gewoon lekker eenvoudig zoals het tegenwoordig hoort.

Iemand ervaring met templates die hieraan voldoen? Vind het niet erg voor de template te moeten betalen. Heb verder weinig kennis van coderen maar is geen groot probleem als ik daar wel in moet duiken.

Of kan ik beter bijvoorbeeld Joomla gebruiken danwel Wordpress met een andere ecommerce plugin?
Ik heb wel IT achtergrond en een basiscursus webdesign gevolgd in het verleden. (html, css......)

ALs je naar bol.com kijkt en dan in een productcategorie zit dan heb je de layout zoals ik hem graag wil zo ongeveer. Heb al uren op template sites doorgebracht maar gezien mijn geringe kennis van templates wil ik niet zomaar iets gaan kopen als ik niet zeker ben van de mogelijkheden.

Thanks!

[ Voor 24% gewijzigd door yourisk op 09-12-2017 18:50 . Reden: extra info ]

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutchdeveloper
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 13-03-2020
Wat heb je al zelf gevonden?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yourisk
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 29-08-2022
Wel een aantal gevonden maar geen die direct aan mijn wensen voldoet. Welke het dichtst in de buurt komt tot nu toe is:
https://www.templatemonst...ommerce-themes/49014.html
Maar niet helemaal de simpele layout die ik graag wil. Boven menu niet naar mijn wens.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Waar vind ik...?
In de Devschuur® hebben we 't over zélf ontwikkelen. Daarbij ontbreken er een aantal zaken in je topicstart uit onze Quickstart (wat dus ook de eerste reply verklaart en voorkomen had kunnen worden ;) ). Gelieve voortaan onze voorgenoemde quickstart te hanteren dus.

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Dit topic is gesloten.