Goede pcbuild+waterblock bij waterkoelingssysteem voor cpu?

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik zou graag een pc laten samenstellen voor mijn vriend bij Alternate. Ik wil graag jullie mening over de onderdelen dat hij gekozen heeft. Kan het beter? Zal het allemaal wel samen werken?

Hij wilt ook heel graag een waterkoelingssysteem voor zijn CPU. Bij het zoeken van info las ik dat er een waterblock op de moederbord moet bij zo'n systemen. Kunnen jullie dat bevestigen?

Hier de onderdelen dat hij gekozen heeft:

Afbeeldingslocatie: https://image.ibb.co/htDpeb/pc_kerst_yohan.jpg

Thanks voor het helpen :)

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ericvanree
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 29-04-2024
De waterkoeling zal inderdaad passen. Ik raad ik je vriend aan om zijn gevalletje even in een forumpost te gooien hier op tweakers, aangezien dit niet echt de mooiste prijs-kwaliteit-build is. Bijvoorbeeld is een verouderde proccessor is niet echt handig en de voeding is overkill. De radiator gaat wel passen in de kast qua fanpoorten.