Toon posts:

Internetadapter

Pagina: 1
Acties:
  • 286 views

Verwijderd

Topicstarter
Hallo

Ik weet niet of het hier hoort zo niet laat het me weten.

Ik speel graag games op mijn laptop het is niet de beste maar hij speelt de games ik vroeg me af als ik een externe internetadapter koop ik betere prestaties krijg met online gaming mijn internet is nu al in games rond de 10 ping

MVG jelle

  • Glewellyn
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 30-01 19:41

Glewellyn

is er ook weer.

Een internet-adapter?

Ik ga er even vanuit dat je het hebt over een netwerkadapter. En dan is het nog de vraag of je nu wifi of ethernet gebruikt.

*zucht*


  • heuveltje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 06-02 17:39

heuveltje

KoelkastFilosoof

Met externe internetadapter bedoel je denk ik een (Draadloze) netwerkkaart ?
in dat geval zal het hoogstwaarschijnlijk weinig uitmaken. meeste laptops hebben hun draadloos ontvangst goed voor elkaar.

Bedraad werkt over het algemeen beter dan draadloos. dus ik weet niet of dat een optie is ?
Al is 10 ping opzich prima.

Wat enters of punten zouden je verhaal trouwens wel duidelijker maken.

Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d


  • Freee!!
  • Registratie: December 2002
  • Nu online

Freee!!

Trotse papa van Toon en Len!

En wat voor ISO-eenheid is "ping" :?

The problem with common sense is that sense never ain't common - From the notebooks of Lazarus Long

GoT voor Behoud der Nederlandschen Taal [GvBdNT


  • hoi1234
  • Registratie: Augustus 2012
  • Laatst online: 28-10-2024
Iets meer informatie is eigenlijk wel noodzakelijk.

Welke netwerkkaart heeft jouw laptop?
Is er een mogelijkheid om bedraad te verbinden met internet? (of werk je al via draad)
Welk internetabonnement heb je?
Welke router heb je (misschien ondersteunt de wifiadapter niet alle protocollen)

En een laptop hoeft echt geen geweldige wifiadapter te hebben. Zeker de allergoedkoopste laptop gebruiken niet de beste. (missen 5GHz/ AC)

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 14:34

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

1) Aankoopadvies vragen mag... maar niet hier - lees eerst dit!

Aankoopadviesvragen horen in de aankoopadviesfora. Move OH -> CAA

2) CAA beleid
Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Voor sommige componenten kun je in dit forum al beginnen met lezen van het *Algemeen Advies*. Doe dit dan ook voordat je hier post!
Post je zelf bedachte onderdelen met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten.
Bij dezen. Zelfs een duidelijke opsomming van wat je wilt ontbreekt, laat staan dat je zelf op zoek gegaan lijkt te zijn.

Oslik blyat! Oslik!

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.