• benkenks1
  • Registratie: Juni 2012
  • Laatst online: 23-12-2025
Hallo,

Ik heb een X96 mini tv box, 2gb ram en 16 gb Rom en android 7

Na 2 tot 3 weken hem dagelijks gebruiken om te streamen, dan gaat de stream eerst af en toe even 1 sec. haperen (bevriezen) en later maakt de stream een haperend blikkerig geluid. Ik dacht eerst dat het aan de stream lag. maar vanmorgen heb ik de X96 mini opnieuw in fabrieksinstelling gezet en nu is alles weer normaal.

Nu is mijn vraag, helaas heb ik het niet eerder geprobeerd, maar kan het zijn dat net als op mijn telefoon het cash geheugen vol loopt en je dan geen apps meer kunt updaten of installeren voordat je de cash leeg gooit. dat dit probleem ook kan komen vanwege volle cach?

Ik hoor graag van jullie. Ik ga zeker proberen als het probleem terug komt om de cach leeg te maken en of het dan helpt.

Of weet iemand van jullie wat het anders ook kan zijn!

vriendelijke groeten en fijn weekend,


Ben Schrooten