Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tsst
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 03-01-2024
Outlook accepteert geen verbinding met een Exchangeserver (meer) als die aan de serverkant niet goed is ingesteld.
"vroeger" kon je nog handmatig het adres invullen van de server. En vroeger kreeg ik dus ook mail binnen in Outlook van de server van mijn werk.
En nu niet meer, dus graag hulp of uitleg. Misschien is het gewoon onmogelijk.

Werk/server: geen idee precies, maar er wordt gewerkt met GroupWise. Om mail binnen te halen met telefoon/ipad/etc is er een server gemaakt: sync.domein.nl
Hiermee kan ik ook mail ontvangen en versturen via de iPhone.

Op vorige laptop win7/outlook2010 kreeg ik uiteindelijk ook de mail werkend.

Nu op Win10/office2010/2013/2016 niet meer. Alle drie geprobeerd.
Als ik een account toevoeg en kies voor de optie: Exchange, krijg ik de melding dit niet in Outlook te doen maar bij de instellingen.
Dat lukt dan ook, de server kan ik hier handmatig invoeren, er is verbinding.

Dit account krijg ik echter niet geopend in Outlook. De mail-app handelt dit af en dat is juist wat ik niet wil.

Graag tips om verder te komen, of de bevestiging dat dit niet gaat werken .

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Nu online

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Neem toch aan dat er vanuit werk / systeembeheer / helpdesk een werk-instructie hiervoor is?

Info over GroupWise en Office 2013+ : https://www.novell.com/do..._admin/data/b1hjd6d1.html

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Okki5
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 11-09 12:30
Als ik zo je verhaal lees vermoed ik dat je je email hebt toegevoegd in de mail instellingen die je kan vinden in het nieuwe instellingen menu (die full screen versie), ipv via de instellingen in control panel/configuratiescherm ( Mail (Microsoft Outlook 20xx) xx bit). Dan komt het inderdaad in de mail app binnen, in plaats van in outlook.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tsst
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 03-01-2024
Ha, je zou idd verwachten dat er prima documentatie te vinden is. Dank voor de link, ik kan er wel wat mee. Zo kom ik beter beslagen ten ijs bij de ICT.
En ja, ik zat idd in de verkeerde instellingen. Windows 10 en ik zijn nog geen dikke vrienden....