m-designz schreef op donderdag 26 oktober 2017 @ 09:13:
Toevallig wilde ik laatst ook iets terugkijken en op mijn android rtl xl app moest ik betalen voor de uitzending. Op mijn nvidia shield waar ik de rtl xl app op heb geinstalleerd moest ik ook betalen. Hierna geprobeerd op mijn smart tv en daarop kon ik dezelfde uitzending wel gratis kijken dus ik denk dat de grote merken deals hebben of zo?
Wellicht kun je het dus op je smart tv proberen (mits je die hebt natuurlijk).
Omdat je smart tv middels je experiabox/horizon/cl+ kaart gekoppeld is aan het een en ander.
Dat is waarom ik als ziggo klant zit opgescheept met F1 racen en voetbal uit Chilichap..
Als ik dat wil kijken vanaf mijn laptop of smartphone (ik zou werkelijk niet weten waarom, maar stél) dan moet ik inloggen.. wachtwoordje enzo die ik bij mijn Ziggo abo heb.
Je smart TV doet dat inloggen voor jou.
Dit werkt bij KPN of wie dan ook niet veel anders.. dus heb je een abo bij een aanbieder dan heb je afhankelijk van je abo vaak ook de mogelijkheid op je andere apparaten... gewoon ff je gebruikersnaam en wachtwoord erbij pakken.
En een app of site van je provider natuurlijk...