Geen toegang to bestand.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hardesteen5505
  • Registratie: Oktober 2017
  • Laatst online: 30-12-2020
Beste medemens,

Ik heb een tijdje terug een progamma geinstalleerd en wil het verwijderen omdat ik het toch niet hellemaal vetrouw.

Het gaat om Extreme Injector v3.7.1. Als ik het progamma open krijg ik de melding: Kan geen toegang krijgen tot het opgegeven apparaat, pad of bestand. Mogelijk hebt u niet de juiste toegangsmachtigingen voor het item.

Als ik Extreme Injector v3.7.1 probeer te verwijderen krijg ik het volgende: U bent niet gemachtigd om deze bewerking uit te voeren. U dient door administrator van de computer gemachtigd te worden om wijzigingen aan dit bestand te kunnen aanbrengen.

Ik heb al geprobeerd om via eigenschappen > beveiliging mezelf de juiste machtigingen te geven maar dit werkt helaas ook niet. Er staat namelijk dat ik niet over de juiste leesmachtigingen beschik.

Kan dit aan mij anti-virus liggen of aan een update van het progamma?

Extra informatie:
Beveiliging: McAfee Total Protection.
Bestand gedownload via d3sk1ng (Een mod menu voor het spel Grand Theft Auto V).
Besturingssysteem: Windows 10.
Bestandslocatie: bureaublad.

Hopelijk heb ik genoeg informatie gegeven, zo niet laat het me dan weten.

Groeten Max

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 29-04 15:15

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

https://www.mpgh.net/forum/

Daar komt het vandaan; dan kan je daar ook vast de ontwikkelaar om hulp vragen of vergelijkbare issues vinden?

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof