Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SamPep
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 30-08 18:08
Ik ben inmiddels al even aan het stoeien met hoe ik gebruik kan maken van mijn HDMI op mijn relatief oude home cinema set. Ik heb er een 4K tv (Panasonic CX670) op aangesloten en een PC met een GTX 970 (mobo heeft geen HDMI out). Heb nu alles via optische kabels lopen maar ik wil toch DTS HD, Dolby true HD etc kunnen gebruiken, wat optisch volgens mij niet ondersteunt.

Nu heeft mijn TV enkel HDMI (ARC), wat mijn home cinema set niet ondersteunt. Daarnaast heeft mijn GTX970 1x hdmi out en 1x dvi out. Heeft iemand een idee hoe ik toch gebruik kan maken van DTS HD etc?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Amdwarrior
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 09:01
Je hebt een LG HB650SA als home cinema set zie ik toevallig bovenaan in topic? Dan heeft het volgens mij amper nut of DTS HD te gebruiken als je het verschil ooit gaat merken met alle respect dat zijn van die 13 in 1 dozijnen home cinema setjes.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:41

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Aangenomen dat je je PC als bron gebruikt: de GTX als geluidskaart kiezen. Vervolgens met HDMI naar je home cinema (juiste bron selecteren) en dan naar de TV toe. Geen ARC nodig.

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)