Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

bios boots in safe mode tijdens POST

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Asus Prime Z270P moederbord. de pc werkt prima op een klein dingetje na.
Met mijn oude systeem (8jaar oud) had ik de gewoonte om de stroom van de pc af te gooien als hij uit stond.
Op de een of andere manier vind het nieuwe systeem dit niet leuk en tijdens het opstarten geeft het bios scherm de melding dat er in safe mode is opgestart en stopt daar dus. Nu kun je gewoon safe&exit aan klikken en start de pc gewoon op maar dit is onhandig. Als ik de spanning er op laat als ik de pc afsluit gebeurt dit dus niet en start hij gewoon op. Vraag is dus, moet je echt altijd de spanning op het systeem laten en o ja waarom?

Bij voorbaat dank voor reacties, Frank.

  • nelizmastr
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 10:51

nelizmastr

Goed wies kapot

Hoe gek het ook moge zijn, probeer eens voor de gein het batterijtje te wisselen voor een nieuwe. Zou me verbazen dat een nieuw bord al een lege batterij heeft, maar de symptomen komen in de buurt.

I reject your reality and substitute my own - R7 5800X3D - B550M PG Riptide - 32GB Ballistix DDR4-3600 @ C15 - RX7800XT - V750 Gold


  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 29-11 16:40

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Nog afgezien van de batterij; staat je BIOS niet ingesteld dat "afsluiten" een soort mega deep sleep is ofzo? Want als je dan de stroom eraf gooit, is inderdaad niet goed afgesloten.

Welke zaken staan er qua powermanagement in de BIOS, hoe staan ze geconfigureerd en in hoeverre is dit overeenkomstig de aanbevelingen in de handleiding?

Hou ook even in de gaten dat het OS soms ook/extra roet in het eten kan gooien, zeker als je gebruik maakt van slaapstanden etc.

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Verwijderd

Topicstarter
Bedankt voor de tips, loop het even na.