[Strato] Geen toegang tot server wegens "fake bestellingen"

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mrtl
  • Registratie: Oktober 2016
  • Laatst online: 10:18
Ik heb bij Strato een domeinnaam en Linux VPS (V20) besteld. Na een week nog geen toegang tot de server te hebben gehad heb ik contact opgenomen via email. Nu krijg ik het volgende van ze terug:
Vanwege een groot aantal fake bestellingen van onze servers, zijn we genoodzaakt helaas extra voorzichtig te zijn bij het vrijgeven van onze servers. Indien u ons een kopie van een identiteitsbewijs kunt doen toekomen, geven wij de server graag voor u vrij.
Ik vind dit eigenlijk best verbazingwekkend, niet in de laatste plaats omdat ze gewoon wachten tot iemand klaagt over het feit dat nog niets werkt, om vervolgens te melden dat ze niet correct kunnen optreden tegen misbruik van hun dienstverlening.

Nou mijn vraag: zou ik wel in zee willen gaan met een hostingbedrijf die een identiteitsbewijs nodig heeft voor een simpele en goedkope dienst en een klantenservice heeft die niet proactief is? Naar mijn weten hoef je in Nederland niet zomaar een identiteitsbewijs te overhandigen aan een dienstverlener. Ik weet ook niet hoe ze omgaan met mijn gegevens. Ik heb dit eigenlijk nog nooit meegemaakt. Het komt nogal amateuristisch over om interne problemen door te schuiven naar klanten. Wat zijn jullie ervaringen hiermee?

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 316512

Je hoeft geen dienst af te nemen, en dus ook je ID niet te laten zien. Ergens anders ben je wellicht iets duurder uit en heb je minder gezeur. Jouw keuze.

Ik heb dit nog nergens meegemaakt maar neem bij Strato niks af.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Foamy
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 17-06 17:21

Foamy

Fulltime prutser

Je hoeft inderdaad geen kopie van je ID kaart te overhandigen. Echter hoeven zij jou dan ook geen diensten te leveren.

Ik ben zelf werkzaam in dezelfde branche, en ook wij ondervinden dit soort problemen. Aanvragen worden gedaan met NAW gegevens van derden, inclusief kopie van ID kaart of paspoort. Enerzijds kan ik dus goed begrijpen dat dit soort gegevens gevraagd worden. Anderszijds staat het je volledig vrij om deze gegevens niet te verstrekken en met een andere partij in zee te gaan.

blub


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yorinn
  • Registratie: Februari 2009
  • Niet online

Yorinn

Moderator General Chat

XOPIUM

Gezien dit meer iets is voor Internetproviders en Hosting, geef ik het topic een zetje die kant op.

After Hours | Dawn FM | Hurry Up Tomorrow
Tweakers Discord || Mijn V&A ads