Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

x265 content afspelen op MPC-HC

Pagina: 1
Acties:

  • Reconhell
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 21-10-2018
Met VLC werkt dit, maar ik maak van een bepaalde softwareinstelling configuratie die voor mij uniek is in wat het doet voor mijn surround systeem.
Die opstelling is, MPC-HC via een Community Pack geinstalleerd (CCCP) En AC3 Filter.

Ik ben ik er mij bewust van als ik de nieuwste CCCP installeerd ik gewoon X265 content zal kunnen afspelen.
Iedergeval, daar zit niet te oplossing, ik wil deze versie MPC-HC CCCP houden.

Nu weet ik wel zeker dat het mogelijk is om X265 content af te spelen te krijgen met deze MPC-HC configuratie gebruik zonder dat ik daarvoor een nieuwe installatie van CCCP overgooi.

[ Voor 15% gewijzigd door Reconhell op 26-09-2017 14:12 ]


  • Reconhell
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 21-10-2018
Kwam erachter dat er ook een portable versie van MPC-HC is, wat de truuk lijkt te doen.. AC3 Filter werkt nog steeds goed iedergeval. en mijn oude installatie doet het ook, zonder de LAV meuk.
Echter 1 probleem De nieuwe versie heeft subtitles die helemaal wazig zijn vergeleken met normaal:
https://imgur.com/cB5Wkuv

Dit is de oude versie waar de subtitles normaal zijn.
https://imgur.com/oJAOAis

Any idea?