USB3 Hub gezocht

Pagina: 1
Acties:

  • zwik
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 03-02 13:37

zwik

randomized

Topicstarter
Zoals de titel al aangaf, ben ik op zoek naar een USB3 hub. Nu heb ik wel een aantal eisen aan dit ding maar kan in de pricewatch niet echt iets vinden wat naar m'n zin is.

De hub moet aan de volgende eisen voldoen:
  • minsten 6 USB A poorten
  • elk poortje moet van voldoende stroom voorzien kunnen worden, dit i.v.m. de aangesloten apparaten die elk voldoende stroom over USB moeten krijgen. Deze apparaten ondersteunen geen externa voeding op het apparaat zelf
  • De hub moet bij lage temparaturen kunnen werken tot plusminus 20 graden Celcius onder 0 dit in verband met gebruik buiten
  • Moet tegen vochtige omstandigheden kunnen, denk aan dauw/mist, de hub komt buiten te staan maar nooit in regen
Waarschijnlijk kom ik op een industrieel type hub uit, bijvoorbeeld deze op Conrad.nl. Alleen deze is niet echt geschikt voor de laatste twee punten.

Mocht iemand nog ideetjes hebben hoor ik het graag :) .

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 12:15

br00ky

Moderator Harde Waren

  • zwik
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 03-02 13:37

zwik

randomized

Topicstarter
Thanks, maar zou die dan genoeg tegen vocht en de kou kunnen?

  • TeraMod
  • Registratie: Juli 2017
  • Laatst online: 04-05-2024

TeraMod

Cloud Enablement Desk

Operating Temperature 0°C to 70°C (32°F to 158°F)

  • zwik
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 03-02 13:37

zwik

randomized

Topicstarter
Daarom vraag ik het :) . De componenten zullen vast wel warmte generen, maar om 20 graden in het kastje te verwarmen zal niet meevallen gok ik.
Pagina: 1