Toon posts:

a7m266 met een 1,4 amd

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
:?

Ik heb net een machine in elkaar gezet met een a7m266 mobo'tje met een amd 1,4 proc. Iederkeer als ik de pc aanzet en vanaf een floppy wil opstarten(om windows te installeren), dan blijft de pc hangen zodra de floppy drive aangesproken wordt. Ik heb andere kabels geprobeerd en zelfs een andere flopp-drive. Het wil maar niet lukken.
Ik heb toen een boot cdrom gemaakt en dat wil dus ook niet lukken, dus ik werd een beetje wanhopig en boos :(
Ik heb toen maar de bussnelheid in de bios teruggezet van 133 naar 100 en wat denk je de pc gaat in eens wel opstarten vanaf de cd-rom en van de floppy. Ik dus gelijk de bios ge-update en opnieuw geprobeerd op 133 mHz, hij ziet nu mooi dat het een 1,4 chip maar niet booten. Dus de PC draait nu op 100 mhz op een snelheid van 1,05 Ghz. Wie heeft dit probleem ook gehad of misschien nog steeds.
Ik weet het niet meer...... |:(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dinictus208
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

Dinictus208

Tele romeo

Dit probleem ken ik niet.
Wat ik wel weet is dat de combo ASUS A7M wel verkocht wordt met de 1.4 TB. Het kan dus echt wel.

I could feel at the time There was no way of knowing Fallen leaves in the night Who can say where they're blowing As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • supernova
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 09:38

supernova

Zabbix specialist 7 ;-)

Of heb je een TB met een FSB van 200.
Ik heb gehoord dat deze er ook zijn, als dat zo is is mischien dat de verklaring.

Al is het wel vreemd....

PS5 User ;-) ...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Zover ik weet het weet is het geen 200 fsb.....Ik word hier niet echt happy van :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zelf heb ik een A7M266 met 1.4 Tb, werkt perfect...

Heb je al geprobeerd of 't geheel in jumper mode wel werkt? Dus de FSB instellen via de jumpers... Zelf gebruik ik jumperless overigens

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb inderdaad nog niet met de jumpers zitten spelen. Zal dat nog wel ff proberen. Blijft het wel raar vinden......

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

is 't ook... Weet je zeker dat je geheugen in orde is?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hoe kan ik dat het beste checken, me geheugen dan. Kreeg geen rare dingen te zien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

vreemde zaak idd.
ik heb er hier ook last van.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Anders fijn, garantie claimen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

weet je ook heel zeker dat ie niet te warm wordt?

(lijkt me trouwens sterk...in DOS hitteproblemen >:))

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Net dezelfde configuratie in elkaar gezet. Je moet de bussnelheid op 133Mhz zetten ipv de 100 die hij zelf voorstelt. Dan loopt ie wel op 1400 (10.5 x 133).

voila

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik liep ook al twee maanden met dit probleem te klooien totdat asus me gemaild had dat in de a7m266 jumperfree mode niet altijd correct was en dat het probleem verholpen moest worden door alles jumpermatig in te stellen.
Ik heb het zelf nog niet getest want ik ben bezig met een case mod en als die af is zet ik alles goed (mijn eerste boot is altijd perfect maar een reboot kan hij niet aan,hij springt steeds naar 100 mhz) als het daarna nog niet goed werkt word het garantie voor mij :P
succ6 ermee!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

dit exacte probleem ook gehad met dezelfde kombi (a7m266 & 1,4 amd)
Ik kreeg dit door koeling problemen, ik had als cooler een Thermaltake dragon III maar dit leek net alsof er een TGV door de kamer denderde, :( , vreselijke herrie maar wel goeie koeling, 41 stressed. Andere koeler erop....geen herrie maar niet opstarten, bios problemen, opstart loops enz enz enz. PC deed weinig tot niks nakkus nada |:(

Weer andere cooler erop (coolermaster EP5-6I11) en hoppa....daar kwam alles weer tot leven en met een stillere cooler !!
39 Celcius idle en 45 stressed, wel AS pasta gebruiken.

Misschien iets voor jou ???
Pagina: 1