Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik was onlangs op zoek naar een nieuwe gsm en hierbij kwam ik toevallig de Acer Liquid Z6 tegen. Dit leek mij een voor zijn prijs goede gsm, ik vond echter geen recensies over dit exemplaar, daarom vroeg ik mij af of er mensen onder jullie zijn die ervaring hebben met deze gsm en zo ja wat jullie er van vonden.


voor degenen die deze gsm hebben maar niet weten dat ze hem hebben heb ik een foto toegevoegd.Afbeeldingslocatie: https://static2.nordic.pictures/3343561-thickbox_default/acer-liquid-z6-4g-grey.jpg
Afbeeldingslocatie: https://www.neptun.al/media/catalog/product/cache/11/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/d/8/d85654c597c9146343160a687a637910.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Nu online

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Welkom op Tweakers.

Op het moment dat er geen ervaringen van toestellen te vinden zijn, zullen wij die ervaringen ook niet kunnen vinden. Het is ook gewoon een heel erg budget model, dus veel ervaringen zijn daar meestal toch niet over te vinden.

Ervaring leert ook dat er geen reactie komt op dit soort topic, dus ik gooi er een slotje op.

Wil je van ons wat aankoopadvies. Lees dan even Welkom in het Mobile Aankoopadviesforum door en maak dan even een topic aan in Mobile Aankoopadviesforum.

Dit topic is gesloten.