Toon posts:

Monster II sli

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Kan iemand mij vertellen hoe ik twee monster kaarten in sli stand krijg. Hoe weet ik of bij spellen feitelijk beide kaarten worden gebruikt

  • Red devil
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 21:28
Als je 2 dezelfde Monster II kaarten hebt
(ook zelfde bios, weet ik niet zeker echter)
kun je ze met zo'n IDE kabeltje linken, of je een normale IDE kabel kunt gebruiken weet ik niet, het is echter wel makkelijk te testen.
Normaal kun je tot 800*600 gaan met 1 kaart,
met 2 kun je tot 1024*768 gaan.
En je kunt ff je framerate in Quake2/3 opnemen..

Red Devil

Verwijderd

is geen gewone IDE-kabel er zijn 2 (of 3???) threads getwist, ze zijn te krijgen bij Hastec, moet je wel 2 stickertjes opsturen die op de kaart zitten (zitten bij kaarten uit USA en Azie al in de doos). Om te testen of ze beide herkend zijn, kijk je op de V2-tab bij de displayproperties en kijkt bij advanced of SLI-mode detected is of niet.

  • Dark
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 00:46

Dark

who tweaked the light?

Ik ff 2 pics neerzet voor je, dan zie je de officiele SLI kabel zelf. Als je handig bent kan je dit zelf maken van een floppydrive kabel, het aantal pins is hetzelfde. Er zijn dus 4 draden getwist.

pic 1, sli kabel

pic 2, sli kaart