ReFS-volumes uit Windows 10 pro

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • job_h
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 14-10 16:51
Windows 10 Pro-gebruikers die eerder al een ReFS-volume hebben gemaakt kunnen dat blijven gebruiken
Misschien dat dit interessant is en ik heb het nergens op het forum of een nieuwbericht gevonden, dus ik meld het maar even.

De quote klopt technisch gezien, maar de ondersteuning voor ReFS is bijvoorbeeld sinds eind juni uit OneDrive gesloopt. Opeens melde Onedrive na een update dat ik zijn folder niet op een ReFS partitie mocht hebben, wat niet mogelijk is zonder het formateren van de data partitie op mijn huidige machine.

Op deze manier heb ik het idee dat ze al een paar maanden mensen van ReFS af proberen te drukken. Wat ze bij mij bereikt hebben is dat ik van OneDrive afgestapt ben. Dat was minder werk dan mijn data partitie formateren ;)

Bron: mijn eigen computer waarop OneDrive opeens aangaf niet te kunnen werken op ReFS en meerdere klachten zoals bijvoorbeeld deze
https://answers.microsoft...51-4472-8c33-8c1f70059f65

[ Voor 8% gewijzigd door job_h op 23-08-2017 00:50 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Xtuv
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 00:16
Interessant, ik voeg nog even een zinnetje toe aan het artikel :)