Vraag


  • kennyek93
  • Registratie: Februari 2017
  • Laatst online: 26-01 17:21
Afgelopen weekend hebben wij deze televisie in huis gehaald: LG 60UJ6309

Nou hebben we problemen met de trumotion functie. Op HDMI 1 hebben we onze horizon mediabox aangesloten. Op deze ingang zijn er geen problemen met trumotion. Op HDMI 2 is de PS4 aangesloten. Alle beeld wat via de PS4 komt geeft elke seconde een kleine stotter, alsof ie een frame blijft stilstaan wanneer trumotion aanstaat. Heb al gezocht en gezocht op het internet, maar ik kan geen oplossing vinden.

Alle reacties


  • chucky666
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

chucky666

d.y.w.play?

Op de hdmi poort waar je een gameconsole op aansluit kan je het beste of de game mode van de tv activeren of alle verbeteraars uitzetten.

een OW voor blaten in de IT? laat IT dan maar voortaan links liggen :(


  • kennyek93
  • Registratie: Februari 2017
  • Laatst online: 26-01 17:21
Er is dus geen manier om de trumotion aan te zetten voor de ps4? Niet alleen games hebben er last van. Als ik netflix of youtube op de ps4 open is de stotter er ook. Wat is het voordeel van game modus en waar vjnd ik deze?

  • devil-strike
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 19-01 17:39
Dat soort dingen moet je met digitale bronnen juist uitzetten, trumotion is soort van frame verdubbelaar en gaat dus frames verzinnen die er niet zijn met rare effecten als gevolg.