Toon posts:

ruzie met m'n Epson 880 @#$@%$#^%!!!

Pagina: 1
Acties:
  • 117 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
:(

ok, wat is er aan de hand.. thuis 2 computers staan, een 166mhz en een 800mhz in een mini-netwerkje, beide draaien WinME ( |:( :'( maarjah, wat doe je der an he ;( ). op de 800 zit de scanner (moet je met de 166 niet proberen }:O ), op de 166 zit de printer (niet beide op de 800 want dan doet geen van beide het |:( ).

We gaan verhuizen, dus een beetje ruimte maken, scanner en de 166 al vast aan de kant, de 800 blijft zolang mogelijk staan, moeten nog wat adreswijzigingen geprint worden e.d. dus de printer op de 800 aangesloten.

denk je "doen we ff", dus comp uit, usb stekkertje der in, printer aan de voeding, cdtje der bijgepakt. Comp aan, ziet de nieuwe printer, wil daar wat drivers voor vinden. Nou, cdrom er in, laat maar zoeken. Windows kan natuurlijk de helft weer niet vinden |:( , dus annuleren.

CDrommetje ff opgestart, software installeren gewoon met het progje. Wil ie de poort configureren en de aansluiting enzow controleren en dat lukt natuurlijk ook niet :(

Heb de poorten al een keer der afgegooit en opnieuw laten installeren, heeft niet geholpen. printer stond steeds aan, dus daar lag het ook niet aan. Hij staat wel in de lijst van apparaatbeheer "EpsonUSBprinter", werkt correct zegt ie ook nog, maar als je wat wilt printen krijg je een communicatie fout. Ik heb de LPT1 en COM1 poorten geprobeerd, niks.

ik heb hier dus verder ook geen verstand van of zo, maar dit zou toch vrij eenvoudig moeten wezen of niet :? ?!

weet iemand wat meer van dit soort dingen, want ik kom er geloof ik zo niet helemaal uit gloof ik :P

Verwijderd

Als je je C880 usb wilt aansluiten kun je het beste het filetje epusbun in de map epson/english/win9x ofzo runnen. Daarna opnieuw opstarten met usb kabeltje eruit. Na opstart inpluggen en voila nieuwe hw wizard. Dan weer refereren naar epson/english/win9x en dat 2x. Dan doet ie het.

Verwijderd

Topicstarter
ok, dat gaat een heel end goed...maarrr, nu kan ie het bestandje EPIMD00.WBF niet vinden. staat blijkbaar niet op de cdrom :?

Verwijderd

USB installeer je door eerst het apparaat te installeren en dan pas in te pluggen.

Nu de software de-installeren en even het register cleanen op de printer. Rebooten en eerst installeren, weer rebooten en dan printer pas inpluggen.

Verwijderd

Zoek eens goed op de cd-rom of hij niet in een \dir staat. Laat je misschien de folder \windows\temp leeggooien als je opnieuw opstart? Heel veel programma's zetten daar even wat bestandjes neer.

Verwijderd

Staat je poort in de BIOS én in Windows op DMA3 en EPP/ECP? Zorg dat gelijk is aan elkaar!

Verwijderd

Topicstarter
hmz, dat eerste geprobeerd, kreeg weer een communicatie error (dus wat mis met de poortinstellingen zou ik denken), kon dat bestandje nerges vinden, niet op de hd, niet op de cdrom...

ik ff rondneuzen of ik die instellingen erges kan vinden..

Verwijderd

Bestanden die met EP beginnen zijn van epson. Ga eens naar www.epson.co.uk en download daar de driver.

Verwijderd

Topicstarter
muahaha! hij doet het >:) ! thanks people! hij gaf een communicatiefout omdat ie naar de verkeerde poort wilde afdrukken zegmaar.

w00t!

:)

/me is blij
Pagina: 1