Ik heb een samsung galaxy 6 edge telefoon die niet meer wilt snel laden. Ik heb een orginele oplader die helemaal goed werkt en de oplaadt punt is heel en de instellingen voor snel laden zijn goed, maar mijn telefoon doet 6 uur over om op 100% te komen. Weet iemand raad voor mij?
Vraag
Alle reacties
USB poortje in je telefoon schoon en stofvrij?
OFFLINE enkele berichten geedit
Ja mijn usb poort is helemaal stofvrij en schoon
Persoonlijk denk ik dat het een intern probleem is maar ik weet niet wat
Persoonlijk denk ik dat het een intern probleem is maar ik weet niet wat
Mijn S7 doet ook af en toe raar met fast charge, al uit en aan gedaan?
Andere lader kunnen proberen?
Andere lader kunnen proberen?
@Anoniem: 843787 op Tweakers is het wel de bedoeling dat je zelf een beetje eigen inzet toont. Wil je in je openingspost aangeven wat je zelf al gevonden en gedaan hebt?
Geen idee; men heeft het in dit topic over een S6, een S7 en mogelijk andere settings van Samsung maar met zo'n oneliner, had je ook de fabrikant van jouw telefoon even kunnen bellen namelijk op exact dezelfde manier als rens-br in "Samsung s6 (edge) snel laden stuk" had gepost.Anoniem: 964387 schreef op woensdag 30 augustus 2017 @ 17:08:
Waar staat de instellingen van snel laden
[ Voor 15% gewijzigd door MAX3400 op 30-08-2017 17:12 ]
Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
Pagina: 1