Toon posts:

Harddisk problemen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Het volgende probleem:

Ik draai onder win2000 professional mijn harddisk is opgedeeld in 3 partities. Een C, D en E schijf. Na het vastlopen van mijn machine heb ik de computer (omdat deze nergens anders op reageerde) aan en uit gezet. De machine start half op. Weer een keer aan en uit gezet en ja hoor we zijn in windows alleen zijn alle programma's op de D schijf foetsie en vraagt windows om deze te formatteren.

Nu vraag ik de hardware specialisten onder ons :) hoe kan dit en is er een oplossing om mijn programmatuur terug te krijgen of maar gewoon formatteren?

  • buzz
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 19:38
Hey ben ik heel vervelend of is hier niet een ander forum voor *D

Maar ik kan je wel zeggen dat een format niet terug te halen is, dat is namelijk het hele idee van een format ;)

Greetingz,

Verwijderd

Formatteren is de enige optie.

(kick me if I am wrong :))

  • buzz
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 19:38
Schop

>:)

Greetingz,

Verwijderd

Topicstarter
Thanks guys,

Ik was er al bang voor. Maar ja, alles komt goed. En sorry als dit topic in een ander forum thuis hoorde ;)

  • Kez
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

Kez

Drive monkey,drive!

*kick*
Zet met een opstartdiskette Windows op de E partitie als die nog intact is,en kijk wat er nog van de andere partities te redden is.

"kick me if I'm wrong" :)

Ik heb geen problemen met baby's,over 16 jaar moeten er ook weer lekkere wijven zijn.


Verwijderd

Topicstarter
De andere twee partities C en E doen het nog gewoon en windows start ook goed op, alleen alle programma's die op D staan zijn weg. Ergens had ik de stille hoop dat deze nog te redden waren, maar helaas. Formatteren is de enige optie.

Toch bedankt....

  • Stalkert
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-06 08:07
Misschien is het beste om de hele schijf opnieuw te formatteren ... dus ook weer netjes alle partities opdelen en formatteren.. en daarna natuurlijk Windows XP RC1 installeren ;)

Verwijderd

Is er onder dos niet iets met undelete te doen?
Ik begrijp namelijk dat je nog niet geformateerd hebt?
Pagina: 1