alternatief voor: Sapphire Nitro+ Radeon RX 580 8GB

Pagina: 1
Acties:

  • taurus0205
  • Registratie: Juli 2014
  • Laatst online: 23-01 09:41
Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaande vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Ik zoek een?
Een alternatief voor de grafische kaart uit de mainstream pc van de Best buy guide mei: https://tweakers.net/reviews/5387/3/desktop-best-buy-guide-mei-2017-mainstream-gamesysteem.html Ik heb het volledige systeem via azerty besteld en zij verzorgen ook de asemblage. Door de enorme mining crazyness for bitcoins is de kaart achter niet uitverkocht en niet leverbaar. Ik wacht al 3 weken en het lijkt er niet op dat het binnenkort leverbaar wordt.
Kunnen jullie mij adviseren in wat een goed alternatief is? Ik wil graag the witcher3, Diablo3, heroes of the storm en starcraft2 op de hoogste grafische settings kunnen spelen.


Wat is je budget?
ik heb voor deze kaart 257 euro betaald, rond die koers eventueel rond de 300 euro.

Heb je bepaalde (merk)voorkeuren?
niet echt, ik heb er zelf niet extreem veel verstand van, maar de mainstream pc van mei werd mij aangeraden door Oraijon

Specificeer het systeem en de omgeving waarin je het product gaat gebruiken.?
Het betredft de mainstream pc van mei: https://tweakers.net/reviews/5387/3/desktop-best-buy-guide-mei-2017-mainstream-gamesysteem.html.

het is alweer 12 jaar geleden dat ik mijn vorige pc aangeschaft heb en deze is nu dus gechrashed. Met de mainstream pc ga ik ervan uit er voorlopig weer tegenaan te kunnen, maar ik vraag me af de grafische kaart nog eens beschikbaar komt.

Alvast bedankt.

  • Maulwurfje
  • Registratie: April 2014
  • Laatst online: 05-02 00:12
Echt heel eenvoudige is het niet om je advies te geven. Er is een gekte en als je nu een videokaart wilt moet je of lang wachten en genoegen nemen met een stevig prijskaartje.

Mijn advies is laat die bestelling staan. Je kunt evt. tweedehands een GTX 960 kopen (die heb je nu in huis voor 130 euro) en als je kaart binnen is verkoop je deze weer. Daar maak je geen verlies op; kost je wat tijd en 10 euro aan verzendkosten.

  • taurus0205
  • Registratie: Juli 2014
  • Laatst online: 23-01 09:41
Maulwurfje schreef op zondag 18 juni 2017 @ 15:30:
Echt heel eenvoudige is het niet om je advies te geven. Er is een gekte en als je nu een videokaart wilt moet je of lang wachten en genoegen nemen met een stevig prijskaartje.

Mijn advies is laat die bestelling staan. Je kunt evt. tweedehands een GTX 960 kopen (die heb je nu in huis voor 130 euro) en als je kaart binnen is verkoop je deze weer. Daar maak je geen verlies op; kost je wat tijd en 10 euro aan verzendkosten.
Plus de prijs lijkt ook te stijgen voor de kaarten. Azerty me steeds of ik wil annuleren of een andere kaart wil omdat ze dan van de bestelling af zijn gok ik. Zelf dacht ook dat wachten beter is, heb nu een oude laptop die ik aan mijn beeldscherm heb gekoppeld met toetsen en muis du sik kan sws wel dingen doen.
In juli komt er weer een nieuwe grafische kaart las ik van amd waardoor de vraag naar de kaart die ik wil mogelijk afneemt?

  • DaniëlWW2
  • Registratie: November 2009
  • Niet online

DaniëlWW2

Moderator General Chat

Dyslectic history cynic

Als je niet meer wil wachten dan is de beste optie denk ik een tweedehands GTX970 kopen en de RX580 te annuleren. Miners hebben alle RX580's opgekocht, de RX570 ook, en de GTX1060 en GTX1070 beginnen ook problematisch te worden. Dat was het wel met de keuzes.

Dan over een tijdje weer kijken en vervangen. :)

Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.


  • taurus0205
  • Registratie: Juli 2014
  • Laatst online: 23-01 09:41
Het wachten houdt maar aan en met mij vele anderen, de schijven staan nu overal op pre order.
Is dit in jullie proffesionele opinie gezien kwaliteit van de kaart nog steeds het beste om te wachten of toch maar een andere kaart?

  • taurus0205
  • Registratie: Juli 2014
  • Laatst online: 23-01 09:41
ik zie de prijzen alleen maar stijgen en geloof dan ook niet echt dat langer wachten iets gaat opleveren. de nvidea kaarten beginnen ook op te raken. is: Gigabyte AORUS GeForce GTX 1060 6G 9Gbps wellicht een goed aternatief?
Pagina: 1