De bijzondere uitspraak is van jouw. Jij hebt het over één map in een bèta game terwijl ik duidelijk iets heel anders zei.
Heb je een voorbeeld van een map die ik eens moet proberen?
De twee grootste maps met 64 medespelers, dat is niet te doen als je niet de snelste i5 van dit moment hebt.
Dat is helaas wel waar. Aan de onderkant is het echter een enorme explosie. Ik was al onder de indruk van de G4400 maar de G4560 is helemaal een beest. De minimum fps in rainbow six siege verdubbelde van 30 naar 60 bij mijn upgrade.
De Pentium G4400 is nooit interessant geweest, omdat je een Pentium kon krijgen voor de helft en de prestaties niet veel minder waren. De Pentium G4560 is nu door zijn 4 threads de eerste Pentium sinds jaren met wel weer een goede prijs/prestatie.
sdk1985 schreef op zondag 11 juni 2017 @ 18:44:
Battlefield One benchmark gevonden van de 1600 (6 cores 12 threads) vs de i5 met 4 cores 4 threads.
De laatste wint duidelijk, ook op stock. Met andere woorden Battlefield One kan dus niet gebruikt worden om het punt te maken dat de moderne game meer dan 4 threads nodig heeft.
Absoluut onwaar natuurlijk. De gekozen benchmark kan niet gebruikt worden en dat is iets heel anders.
Dat gezegd hebbende zou ik zelf voor gaming dus nog altijd de i5 7600K gaan.
Tja, maar mensen die zich goed inlezen doen dat niet en dan moet je je zelf misschien afvragen waarom die dat dan niet doen. Er is nog maar één type gamer die een i5 7600K moet overwegen en dat is de gamer die wat oudere games speelt en dit wil doen met een zo hoog mogelijke framerate met hun 240Hz scherm.
Een half jaar geleden was de snelste i5 ook maar een CPU waarmee je soms net voldoende had om elke game in elke situatie vloeiend te kunnen spelen.
Nu ryzen uit is, zijn zelfs de i7's niet meer verantwoord om te kopen als gamer? Iedergeval zo lijkt het als ik internet en reacties mag geloven.
Qua prijs/prestatie is een i7 vrij matig nu idd sinds Ryzen.
Daarbij het feit dat ik dus een i5 7400 heb gekocht een poosje geleden. In spellen als Battlefield 1 haal ik makkelijk de 60+FPS icm een RX480. Tuurlijk moet mijn i5 dan vol aan de bak, maar die zit daar ook niet om niks te doen.
Een i5 7400 behoort tot de aller snelste i5's, maar zit wel net onder de minimale systeemvereisten die EA heeft gegeven. Waarschijnlijk zak je ook onder de 60 fps bij 64 tegenspelers in de grootste maps.
En nu is het ook wel weer genoeg geweest met de offtopic onzin geneuzel lijkt mij. De topicstarter heeft al de beste CPU keuze gemaakt, de Ryzen 5 1600, iemand die dat niet vind moet zich beter inlezen.
[
Voor 23% gewijzigd door
-The_Mask- op 11-06-2017 19:44
]