Word 365 / Office 365 gegevens samenvoegen (datum notitie)

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bullet NL
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 11-06 14:18

Bullet NL

Eigen Wijs

Topicstarter
Al jaren vroeg ik adreslijsten of brieven samen via de samenvoeg functie in Microsoft Word (waarbij een Excel bestand als gegevens bron wordt gebruikt).

Echter loop ik nu tegen een probleem aan waar van ik niet 123 weet wat de oplossing is.

Ik heb in mijn bronbestand de datum als 14-2-1950 vermeld staan, wanneer ik de documenten ga samen voegen maakt Microsoft Word er de volgende datum notificatie van; 2-14-1950, wat voor Nederlandse bergrippen heel raar oogt.

Waarschijnlijk iets simpels, maar ik zoek me nu al 3 uur een slag in het rond!

Wie weet de oplossing?

Cogitationis poenam nemo patitur

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jopie
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 00:41
Ik heb zoiets meegemaakt met numerieke notatie, opmaak data in bronbestand staat los van opmaak in doelbestand volgens mij. Kortom, maak ook in je word bestand het datum veld aan in de juiste opmaak.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bullet NL
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 11-06 14:18

Bullet NL

Eigen Wijs

Topicstarter
https://www.informaticavo...nvoegen+met+Word+en+Excel
In het Word document moet je eerst de samenvoegvelden zichtbaar maken. Dat kun je doen door Ctrl a en dan met Shift F9 te toggelen. Je ziet nu zoiets staan als {MERGEFIELD "geboren"}. Als je dat veld nu aanpast naar {MERGEFIELD geboren\@ "dd MMMM yyyy"} dan krijg je wel het juiste formaat in je Word samenvoeging
Bovenstaande heb ik al geprobeerd, zonder resultaat.

Cogitationis poenam nemo patitur