Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Een vriendin is zojuist over gegaan naar haar nieuwe Samsung Galaxy S8. Ze kwam van een Sony Android.

Via de app Smart Switch keurig alles overgezet, maar wat blijkt? De volgorde van de foto's op het nieuwe toestel is niet gelijk aan die van de oude. Blijkbaar sorteert de Gallery App op 'file date' en niet op 'date taken' en door het kopiëren is de file date aangepast.

Is dit normaal met foto's overzetten of kan het ook anders zodat de volgorde behouden blijft?

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 22:13

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Je kan eventueel proberen om de foto's handmatig te kopiëren via de computer, maar ik verwacht dat dit hetzelfde resultaat gaat geven.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

Verwijderd

Als je de telefoon als MTP device gekoppeld hebt is dat onvermijdelijk bij het copieren van de foto's.

Als je het perse niet wilt kun je, als ze op een externe SD kaart staan kun je ze via een computer copieren, als ze in het interne geheugen staan kan het ook maar lastiger: installeer winrar, maak een rar of zip met die foto's, copieer die rar/zip naar het nieuwe toestel en pak die daar uit. Dan worden de originele data wel meegenomen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Als je Quickpic installeert staan ze direct in de goede volgorde. :)