Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

Mail-programma Windows 10

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • Cranzai
  • Registratie: November 2012
  • Laatst online: 15-11 16:08
Dag Tweakers,

Sinds W10 heb ik lange tijd gebruik gemaakt van de ingebouwde mail. Deze beviel erg goed vanwege het minimalistische design en de simpele werking. Echter kwam ik er laatst achter dat doordat ik daarop ingelogd was met een outlook account bepaalde functionaliteiten van windows niet meer werkten. Zo kon ik dus geen standaardprogramma's meer instellen.

Daarom ben ik op zoek gegaan naar een ander mailprogramma, in eerste instantie heb ik Thunderbird geprobeerd. Thunderbird vind ik vervelend omdat de interface vrij druk is en ik daarnaast problemen ondervond met het versturen van e-mails met mijn outlook account.

Vervolgens heb ik opera mail geprobeerd alleen daarvan gaf gmail aan dat deze een verlaagd veiligheidsniveau heeft. Ook kort gekeken naar Mailbird en emClient maar die bieden niet genoeg ruimte voor mijn 3 accounts in hun gratis abonnement.

Hebben jullie misschien suggesties voor een simpele mail client met minimalistisch design en IMAP functionaliteit?

Bij voorbaat dank.

P.S.
Ik heb 2 gmail en 1 outlook account

Beste antwoord (via Cranzai op 26-04-2017 12:24)


  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 10-11 20:27

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Hiri? Nylas?

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof

Alle reacties


Acties:
  • Beste antwoord

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 10-11 20:27

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Hiri? Nylas?

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


  • radium6969
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 18-07 20:39
Outlook 2016, gewoon goed doen in één keer.

  • Mila1994
  • Registratie: Mei 2015
  • Laatst online: 21:55
Zelf gebruik ik Inky, erg mooi minimalistisch in de interface. De cache moet wel iets vaker worden hersteld dan ik fijn vind, maar op zich werkt het wel aardig samen met mijn @icloud.com account. Thunderbird kreeg ik niet werkend met dat account.

  • Cranzai
  • Registratie: November 2012
  • Laatst online: 15-11 16:08
Bedankt voor jullie suggesties, ik ga voorlopig Nylas proberen.
Suggesties blijven altijd welkom :D

  • aex351
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 17-11 20:55

aex351

I am the one

Nylas zou ik niet aanbevelen. Zij slaan al je mails/inhoud op hun server op. Vervolgens wanneer je hier mee wilt stoppen moet je zelf actie ondernemen om je account op te heffen, en zelfs dan nog zit je hun database, gezien het gegeven dat ik nog steeds mails van ze krijg.

< dit stukje webruimte is te huur >

Pagina: 1