ff "opscheppen" over mijn kast :P

Pagina: 1
Acties:
  • 116 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • TheGrimReaper
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

TheGrimReaper

zeg maar gewoon Tom :)

Topicstarter
sorry maar dit moet ff. Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/puh2.gif
onder het motto het kan altijd erger

Heb een big tower vol met zoot. 2 scsi hdd van 7200 rpm brander gewone cd gefoce 2 mx en 5 pci sloten vol met onderandere nog een 2de videokaart. en natuurlijk mijn duron Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

Nu is mijn kast zo langzamerhand om getovert in een gate kaas, maar wel 1 met een zeergoede airflow. (dit is langzaam gegroeit in een jaar of 3 door iedere keer wat te verbeteren en ik ben nog niet uitgespeeld Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif ). Heb ook wat gekloot met ducks enzo maar dat werkte niet echt lekker.

overzichtje van de fan's
- 8 cm vooronder die lucht in de kast blaast.
- 9.2 cm boven pci die de lucht er weer uit zuigt.
- 9.2 cm iets rechts boven cpu die lucht er in blaast.
- 2x 6 cm die lucht achter de cpu (boven parralel poort) weg zuigen.
- 8 cm onder in voeding die lucht bij mijn cpu weg haalt en ook de voeding wat exrta koelt.
- 8 cm fan die lucht uit de voeding blaast (standaard)/
- 12 cm fan die lucht boven mijn voeding uit mijn kast blaast.
- 4 cm fan op geforce 2 mx
- 6 cm fan op cpu
- 4 cm fan op noth brige (abit kt7 standaard)
- 4 cm achter in plex (ook standaard)
en dan de mooiste
- 12 cm fan voor in 3 51/4" bays die lucht tegen mijn scsi schijfjes blaast Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

Het is ondertussen een beetje uit de handgelopen als ik het hier boven zo zie staan. Maar mijn kast temp is maar 21 graden, en mijn duron 700 34 tijdens de koetjes. (moet nog beginnen met oc-en, heb hem nog maar een week).

Ik heb het wel zo gedaan dat ik de meeste fan's (behalve de belangrijke zoals cpu) uit kan zetten, door een leuke rij schakelaars in mijn 51/4" bay te zetten.

Ziek, maar oh zo leuk Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

= TheGrimReaper op tweakers


Verwijderd

tja als je niks beters te doen hep


geeft ut niet een beetje veel herrie

  • TheGrimReaper
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

TheGrimReaper

zeg maar gewoon Tom :)

Topicstarter
valt reuze mee.
en anders kan ik ze dus altijd uitzetten, wordt ie alleen wel warmer

= TheGrimReaper op tweakers


  • Daan
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 06-09 21:06
LOL!
Dat mag je allemaal wel aansluiten op een aparte voeding als ik het zo zie. En als je der een straaljager naast zet komt jouw geluid met die fans er nog overheen.. Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif.
Zo lang ze maar gelagerd zijn he... Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/puh2.gif

Ik vind het eerlijk gezegd een beetje overkill... maar jij moet het weten Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif.

  • biobak
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 06-09 19:25
Als je zoveel fans hebt, dan zal de airflow ook wel but zijn. Ik vind het veel knapper om met zo min mogelijk fans je kast koel te houden.

  • soepkip
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 21-06 09:59

soepkip

Kratjes kunnen nu ook voorin

handig zo'n kast in de zomer

Beste film ooit


  • Unico
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 30-07-2025
lijkt mij makelijker om je
kast open te zetten en er
een tafel ventilator tegenaan te zetten
is nog goedkoper ook

Verwijderd

Ik dacht dat ik een windtunnel had gebouwd, maar da's nog niks vergeleken bij die van jou!
(heb je nog wel ruimte voor lucht in die kast..?)

Verwijderd

nja mijn cellie 300@464 trok het niet in de zomer zo had ie het wel gedaan denk ik Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

  • Unico
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 30-07-2025
zet er eens een foto bij
kunnen we allemaal lachen

  • TheGrimReaper
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

TheGrimReaper

zeg maar gewoon Tom :)

Topicstarter
Zal ff en paar foto's maken.
Heb geen website om ze op te kwakken maar dat komt wel.

ff voor de duidelijkheid het is een bigtower van 85 cm hoog dus ruimte zat.

= TheGrimReaper op tweakers


Verwijderd

boven en onderkant van kast halen boven twee 18 mm fans en onder twee 18mm fans opschroeven. Op een altaartje zetten en zie daar de windtunnel Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

  • Muurbestormer
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 27-08 20:38
ja, nu willen we ook een pic zien natuurlijk! Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/puh2.gif

ff wat anders, heeft iemand die kast van HellFire gezien? vooral zn eigen naam in de zijkant is errug mooi gedaan, met Star trek-font ofzow.

check: http://gathering.tweakers.net/Forum1/HTML/006181.html

Verwijderd

Die parallele fan zit nu btw omgedraaid
35C graden met kast dicht, volgens mij nog aardig veel ??

FC500PS - parellele fan, FC100 - Slot fan (onder agp kaart) van JustCooler en de Computernerd FAK7X2HM (Heavy Metal) voor op de cpu Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/psychobunny/insidecase.jpg
Pagina: 1