Forever raver!
Specs: Workstation Server
http://tweakers.net/gallery/103719/sys.
Gedaan, maar weer alleen geluid, geen beeld.Rainesh schreef op woensdag 19 april 2017 @ 23:19:
Zover ik dit zie, sluit je het verkeerd aan.........sluit ze eens allemaal op AV5 aan. Dus geel, rood en wit (van boven naar beneden). Stel je receiver op een bron in en stel dan in dat hij de signalen van AV5 moet gaan gebruiken.
Ja dat heb ik want mijn PS4, Xbox One en Wii U kan ik wel gewoon zien en horen als ik de HDMI ingangen op mijn versterker langs ga..Maarten schreef op woensdag 19 april 2017 @ 23:24:
En sluit de tv aan op HDMI out. Dan wordt het beeld naar de tv gestuurd. De andere HDMI aansluitingen zijn om geluid naar de receiver te sturen.
[ Voor 33% gewijzigd door Techno Overlord op 19-04-2017 23:28 ]
Forever raver!
Specs: Workstation Server
Dat snap ik even niet. Bedoel je in de instellingen van de receiver?caanova1984 schreef op woensdag 19 april 2017 @ 23:28:
Heb je een source aangemaakt die composit gebruikt ik neem aan dat dit niet automatisch wordt gezien aangezien het nogal een oude input is.
Forever raver!
Specs: Workstation Server
Je versterker koppelt de analoge video/audio inputs aan een reeds bestaande input, veelal een HDMI input. Dit kun je instellen/inzien in de instellingen van je versterker. Zorg er sowieso voor dat je HDMI apparaten uit staan zodat je dit goed kunt zien. Composiet kan dus prima op een bestaande HDMI input gekoppeld staan en audio ook, maar als het HDMI apparaat aan staat geniet die de voorkeur.Techno Overlord schreef op woensdag 19 april 2017 @ 23:29:
[...]
Dat snap ik even niet. Bedoel je in de instellingen van de receiver?
/Zorg er ook voor dat je composiet input voor video (geel) niet op monitor OUT staat op je versterker...dat is een manier voor je versterker om het menu op TV te toveren middels composiet ipv HDMI.
[ Voor 14% gewijzigd door Exorcist op 19-04-2017 23:34 ]
De tv ingang moet ik dan inderdaad wel omzetten naar de analoge ingang.
't Is een kwestie van geduld, rustig wachten op de dag, dat heel Holland Limburgs lult.
Ik vind dat mijn versterker maar een zeer summier menu heeft. Ik kan wel iets met HDMI control doen maar ik zie nergens iets wat ook maar iets met jouw tip te maken kan hebben.Exorcist schreef op woensdag 19 april 2017 @ 23:33:
[...]
Je versterker koppelt de analoge video/audio inputs aan een reeds bestaande input, veelal een HDMI input. Dit kun je instellen/inzien in de instellingen van je versterker. Zorg er sowieso voor dat je HDMI apparaten uit staan zodat je dit goed kunt zien. Composiet kan dus prima op een bestaande HDMI input gekoppeld staan en audio ook, maar als het HDMI apparaat aan staat geniet die de voorkeur.
/Zorg er ook voor dat je composiet input voor video (geel) niet op monitor OUT staat op je versterker...dat is een manier voor je versterker om het menu op TV te toveren middels composiet ipv HDMI.
Forever raver!
Specs: Workstation Server
HDMI control is een universele bediening van meerdere apparaten met één AB. Ik heb alleen ervaring met een Onkyo of Pioneer maar daar moet je eerst op "receiver" klikken op je AB en dán naar het menu, dan kom je in het instellingenmenu en zie je dat op je TV vermits je alles OK gekoppeld hebt.Techno Overlord schreef op woensdag 19 april 2017 @ 23:41:
[...]
Ik vind dat mijn versterker maar een zeer summier menu heeft. Ik kan wel iets met HDMI control doen maar ik zie nergens iets wat ook maar iets met jouw tip te maken kan hebben.
Je moet dus ook de kabels van AV-out naar je tv aansluiten. Ofwel je hebt een rood, wit, geel naar rood, wit, geel nodig als je tv dat ondersteund of RWG naar scart. Een andere optie heb je niet bij deze versterker.
Zie:
http://www.avsforum.com/f...eo-av-input-hdmi-out.html
Forever raver!
Specs: Workstation Server
Lijkt me niet want die zorgt voor conversie van HDMI naar analoog; wat jij wil is andersom.Techno Overlord schreef op donderdag 20 april 2017 @ 00:00:
Kan het ook niet met een extra apparaatje zoals deze?
Volgens mij heb je gelijk. Moet ik deze hebben misschien? Kan iemand bevestigen dat dit werkt?S1NN3D schreef op donderdag 20 april 2017 @ 07:17:
[...]
Lijkt me niet want die zorgt voor conversie van HDMI naar analoog; wat jij wil is andersom.
[ Voor 3% gewijzigd door Techno Overlord op 20-04-2017 08:52 ]
Forever raver!
Specs: Workstation Server
Forever raver!
Specs: Workstation Server
Zie vooral de handleiding... dit is mijns inziens een kwestie van RTFM. Pagina 24 van de Nederlandse versie staat het in tekst en op pagina 100 in een mooi schema:

Een TS uit 2003 met 2300+ posts moet toch wel bekend zijn met het stukje eigen inzet
Of het apparaat werkt durf ik niet te zeggen, maar puur qua keten gaat het doen wat je wilt. Het is alleen wel de vraag hoe veel inputlag een dergelijk device genereert en of het dan überhaupt nog speelbaar is. Zo te zien doet je Yamaha geen upscale maar allee Pass Through van het signaal en daarmee de resolutie. Dus zal de externe converter naar 720p (en dan naar 1080p door de TV) dan wel 1080p (geen upscale door de TV) moeten doen. Maar hoe lang het device daar over doet kan ik nergens vinden. De vraag is ook of zon oplossing de 60 euro waard is. Is het verkopen van de huidige receiver en een nieuwe reciever met Analog to Digital Conversion kopen dan geen mooiere optie?Techno Overlord schreef op donderdag 20 april 2017 @ 09:14:
Mijn TV hangt plat tegen de muur aan en de kabels lopen door de muur. Kost te veel moeite en gedoe, dan betaal ik liever voor een extern apparaatje.
Edit:
Een reciever met converie is toch wel iets duurder dan ik dacht. Ik dacht dat een Denon AVR-X2300w zoiets al zou hebben, maar dat is niet zo. Dan is 60 euro opeens zo duur niet meer...
[ Voor 14% gewijzigd door FeaR op 20-04-2017 19:12 ]
Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.
Slordig van mij idd. Op jouw plaatje zie ik wel alleen component en de snes heeft composite. Is dit een domme opmerking? Dan weet je gelijk hoe veel verstand ik van dit soort zaken heb.FeaR schreef op donderdag 20 april 2017 @ 18:26:
[...]
Zie vooral de handleiding... dit is mijns inziens een kwestie van RTFM. Pagina 24 van de Nederlandse versie staat het in tekst en op pagina 100 in een mooi schema:
[afbeelding]
Een TS uit 2003 met 2300+ posts moet toch wel bekend zijn met het stukje eigen inzet![]()
[...]
Of het apparaat werkt durf ik niet te zeggen, maar puur qua keten gaat het doen wat je wilt. Het is alleen wel de vraag hoe veel inputlag een dergelijk device genereert en of het dan überhaupt nog speelbaar is. Zo te zien doet je Yamaha geen upscale maar allee Pass Through van het signaal en daarmee de resolutie. Dus zal de externe converter naar 720p (en dan naar 1080p door de TV) dan wel 1080p (geen upscale door de TV) moeten doen. Maar hoe lang het device daar over doet kan ik nergens vinden. De vraag is ook of zon oplossing de 60 euro waard is. Is het verkopen van de huidige receiver en een nieuwe reciever met Analog to Digital Conversion kopen dan geen mooiere optie?
Edit:
Een reciever met converie is toch wel iets duurder dan ik dacht. Ik dacht dat een Denon AVR-X2300w zoiets al zou hebben, maar dat is niet zo. Dan is 60 euro opeens zo duur niet meer...
Ik ga me toch maar eens verdiepen in een nieuwe receiver. Die vertraging kan ik niet hebben als ik epische platform skills wil bereiken in Super Mario.
Forever raver!
Specs: Workstation Server