Doet een Chrome Cast dat wel dan? Mocht een device later in de keten geen HD Audio ondersteunen wordt de core van de track gepakt en wordt Dolby TrueHD automatisch Dolby Digital en DTS HD Master Audio wordt DTS. Kan de TV die tracks ook niet aan dan wordt het veelal 2.0.
Dit issue ligt meer in een instelling van de TV als ik zo gok. Een Audio Out is om een TV te verbinden met een receiver die niet beschikt over HDMI (ARC). Eigenlijk elk ingangssignaal wordt wel naar de Audio Out van de TV gestuurd. Uitzondering is als je de SCART ombouwt naar uitgang, maar dat is hier niet aan de orde.
Probeer eens meerdere bronnen en tracks. Misschien gaat het wel alleen fout bij een bepaald formaat of bron. Dingen uitsluiten is waar je mee moet beginnen om richting een oplossing te gaan. Of post de instellingen die in de TV staan onder de kopjes die met deze instellingen te maken hebben. Op GoT verwachten we een vorm van eigen inzet en dat mis ik in deze.
[
Voor 8% gewijzigd door
FeaR op 18-04-2017 17:02
]
Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.