Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Laptop tot 600 euro

Pagina: 1
Acties:

  • yep123
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 19-11 12:34
Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaande vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Wat ga je met je laptop doen?
- Tekstverwerken
- rar bestanden uitpakken (downloaden)
- Surfen op het internet
- Beetje gamen, maar niet het zware werk
- Foto bewerken maar ook het niet al te zware werk
- Office

Wat is je budget?
600 euro is de max

Ben je van plan je laptop veel mee te nemen?
Nee, thuisgebruik
Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren

Shortlist:
-Lenovo V110-15ISK 80TL0169MH 599 euro
-Medion Akoya E6435 (30021526, Qwerty) 599 euro
-Acer Aspire E5-575 -57VC 579 euro
-Acer Aspire ES1-572-55QW 549 euro
-Lenovo V110 80TL000QMH 557 euro

SSD is geen must, maar er moet wel ruimte zijn om dit evt later in te bouwen, dat geldt ook voor het werkgeheugen.
Beeldschermdiagonaal niet groter dan 15.6 inch

Ik heb natuurlijk de specificaties bekeken, Kan iemand mij zeggen wat nu precies het verschil is tussen het beeldscherm van de Acer en de Medion?

Zelf neig ik naar de Medion.

Iemand nog advies of andere tips?

Verwijderd

De HP 15-ay128nd is wel een goede laptop voor rond die prijs. Maar je kunt er wel niet goed mee gamen aangezien er geen grafische kaart in zit. :>

  • BlackEyedAngel
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 25-11 21:22

BlackEyedAngel

Just a decent guy

It is possible to commit no mistakes and still lose. That is not a weakness, that is life.


  • yep123
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 19-11 12:34
Hoi

denk dat ik mijn budget toch wat ga verhogen. Ik heb deze op het oog Acer Aspire E5-575G-53BZ bij coolblue 2e kansje all uit de verpakking geweest en helemaal compleet 675 euro

Verwijderd

yep123 schreef op dinsdag 18 april 2017 @ 17:09:
Hoi

denk dat ik mijn budget toch wat ga verhogen. Ik heb deze op het oog Acer Aspire E5-575G-53BZ bij coolblue 2e kansje all uit de verpakking geweest en helemaal compleet 675 euro
Het tweede kansje staat erop voor €621,00. ;)

https://www.laptopshop.nl...-aspire-e5-575g-53bz.html

Edit: Het tweede kansje is al verkocht. :D

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 18-04-2017 20:39 ]


  • Rik.
  • Registratie: Januari 2015
  • Laatst online: 08:40
Is het niet verstandig om voor een desktop te gaan? Aangezien je het systeem alleen thuis gebruikt lijkt mij zoiets makkelijker, tenzij je natuurlijk veel met je laptop op de bank wilt gaan zitten.

Het voordeel van een desktop is dat je het later veel gemakkelijker kunt upgraden, en je niet bij bepaalde componenten gebonden bent aan de fabrikant... Het nadeel is dan wel weer dat je een los toetsenbord, muis en beeldscherm moet kopen, maar dat zullen de kosten ook niet zijn als je een beetje goed zoekt.

  • pvanmegen
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 25-11 17:00
Verwijderd schreef op dinsdag 18 april 2017 @ 11:14:
De HP 15-ay128nd is wel een goede laptop voor rond die prijs. Maar je kunt er wel niet goed mee gamen aangezien er geen grafische kaart in zit. :>
Dan gaat hij niet veel te zien krijgen op zijn beeldscherm... sorry...

Live today! Nobody promised you tomorrow.

Pagina: 1