Barre73 schreef op donderdag 6 april 2017 @ 15:08:
[...]
NLE boven T-Mobile. NLE biedt een KPN pakket voor een NLE prijs. Er is niks uitgekleed aan, behalve dat KPN nog Spotify en zo aanbiedt.
Verder heb je bij NLE ook gewoon opnemen in de cloud, uitzendding gemist, begin gemist etc..
NLE: Betere router met veel meer flexibiliteit qua plek van plaatsing en met betere Wifi.T-Mobile router moet verplicht vlak bij de glasvezelaansluiting zitten (want aangesloten met een glasvezelkabeltje), en slechte wifi prestaties.
Opnemen in de cloud werkt mijns inziens fijner omdat je dan op elke decoder (en via de app) weer terug kan kijken. Bij T-Mobile neem je op de lokale schijf van de decoder op.
Daarnaast is de decoder van T-Mobile echt trager vergeleken met die van NLE (dus KPN). Die werken echt supersnel en zijn klein en licht.
Dus ik zou je zeker NLE willen adviseren.
Dank, duidelijk verhaal. Zelf ben ik natuurlijk ook nog aan het inlezen, en kom op een paar plus en min punten van beide aanbieders.
Dat NLE een dual band modem heeft en T-mobile niet is volgens mij een duidelijk pluspunt. Of is het bij T-mobile ook "makkelijk" te regelen. Bijvoorbeeld eigen router achter die van T-mobile.
Of in de cloud opnemen een voordeel is dat weet ik niet. Begreep dat je dan bij sommige zenders de reclame niet kan doorspoelen, en dat is nu juist zo prettig bij opnemen. Ook heb je bij NLE niet standaard 10 dagen terug kijken zag ik, daar moet je weer tv-plus voor nemen voor een tientje extra.
Bij T-mobile kun je nu wel "gratis" een tweede tv-box er bij nemen, kost bij NLE weer 4 euro per maand, en heb je wel standaard 10 dagen terug kijken. Bij pauzeren ook gewoon de reclames overslaan aangezien het gewoon op de harde schijf staat.
Ik neig vooralsnog naar NLE, maar ben benieuwd naar meningen/ervaringen over bovenstaande.