Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kokkie20
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 29-08 17:47
Mijn vraag
Is het mogelijk om op een Windows 10 tablet cnc software te draaien? Ik heb mijn oog op een simpele asus t100taf/m gezet en vroeg me af of je hier ook cnc software op kan draaien? Meer drivers voor een arduino maar goed dat ter zijde. Iemand hier ervaring mee?

Relevante software en hardware die ik gebruik
Grbl controller + lasergrbl (uit mijn hoofd heet het zo)

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
Kan niet echt duidelijke informatie hierover vinden. Rede dat ik voor deze asus wil is prijs en mogelijkheid om naar Android te dualbooten :)

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 23:37

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
De T100 is door de 2GB ram en de Atom processor maar een relatief zwak apparaatje. Ik heb er zelf ook een en hoewel het apparaat prima voldoet voor lichte applicaties, kan ik niet aanraden om er wat zwaarders op te zetten.

Heb je de aanbevolen specificaties voor de software die je wilt gebruiken?

[ Voor 14% gewijzigd door rens-br op 10-04-2017 13:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kokkie20
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 29-08 17:47
Zijn hele lichte software programma's. Inmiddels heb ik een andere Windows tablet (cube iwork 12) en draait het allemaal soepel op :D