Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Vragen over een leuke school laptop

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo Tweakers, ik kreeg de vraag om een school-laptop voor mijn zusje uit te zoeken en daarom leek het mij verstandig om dat even hier na te vragen.

Wat ga je met je laptop doen?
Het is zoals ik zei een school laptop dus er moet met gemak Microsoft Office op gedraait moeten worden. Ook moet een game zoals Minecraft er makkelijk op kunnen draaien. Besturingssysteem windows 10.

Wat is je budget?
Ongeveer €300 , maximaal €400. De laptop hoeft niet nieuw te zijn, ik zie zelf liever meer performance voor een 2e hands laptop

Ben je van plan je laptop veel mee te nemen?
Ja hij moet wel in een rugtas passen (15") ik denk zelf dat 2kg prima is

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren
Nee, er zijn niet echt specifieke merken als voorkeur. De laptop moet wel minimaal een 500GB HDD en als het kan een SSD, maar dat is niet persee nodig.

Ik hoop dat ik genoeg informatie heb kunnen geven en zo niet hoor ik het graag!

Groet,
Matthijs

  • MedionAkoya
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 23-11 18:01

MedionAkoya

Niet geschoten is altijd mis

Moet de laptop maximaal 15 inch zijn of passen er 15 inch-laptops in? Let wel op dat een laptop in een rugzak krassen veroorzaakt (als je geen sleeve gebruikt).

Ik zou wel voor een laptop met een SSD gaan, omdat een SSD beter tegen vallen en trillingen kan, maar laptop met 500 GB SSD onder 400 euro bestaat haast niet.
Dus zoek een laptop waar plek is voort een SSD en een plek voor een harde schijf.

categorie: Laptops

Maar voor 400 euro zou ik wel voor een tweedehandsje gaan.

[ Voor 51% gewijzigd door MedionAkoya op 25-02-2017 18:28 ]

Trein?


  • Arunia
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 16:08
Minecraft vraagt iig ram geheugen. Dus minimaal 8GB aan ram.

Denk dat een willekeurige laptop voor Office voldoende is. I3, I5 maakt niet uit. Grafische chip ook niet.

Wat moet er mee gebeuren waar 500GB ruimte nodig is? Een SSHD is wellicht ook gewoon een optie.

[ Voor 22% gewijzigd door Arunia op 25-02-2017 18:27 ]


  • koentjuh1987
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 08:25
400 euro voor een 2de Hans is een prima budget. In vraag en aanbod komen er genoeg laptops voorbij die aan jouw eisen voldoen.

Zag zelf onlangs nog een Dell xps 13 voorbij komen. Handig voor studie ivm compacte design. Maar zet een aantal filters aan in vraag Rn aanbod en kijk wat er voor je uitkomt.

Persoonlijk ga ik liever voor businessline laptops. Degelijk bouwkwaliteit met prima specificaties.

...