Pioneer DEH-09BT App Mode werkt niet??

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 356135

Topicstarter
Hallo iedereen, ik heb een vraag over de Pioneer DEH-09BT autoradio.

Ik heb er gisteren namelijk een gekocht en direct geïnstalleerd in mijn auto.
Er wordt op de doos en in de handleiding gesproken over een app mode die ik zou kunnen gebruiken met zowel Android als IOS.

Ik heb de handleiding denk ik wel 10x doorgelezen en alles geprobeerd om de app mode werkend te krijgen, maar elke keer als ik probeer app mode te gebruiken komt er connection failed op het display te staan.
Ik heb werkelijk alles geprobeerd. app mode via usb, app mode via bluetooth, mijn telefoon (Samsung GS7-Edge) opnieuw met mijn autoradio verbinden, de arc applicatie van Pioneer zelf opnieuw te installeren op mijn telefoon maar het werkt gewoon niet.

Bluetooth audio en alle andere bluetooth functies zoals handsfree bellen en dergelijke werken allemaal wel, alles werkt op deze radio. Echter werkt de app mode die mij beloofd was op de doos en in de handleiding niet.

Weet iemand waar het aan kan liggen?

Heel erg bedankt voor alle reacties en de hulp,

Thierry

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ThomasEaston
  • Registratie: Februari 2017
  • Laatst online: 12-06-2020
Hey Thierry,

Ik heb jou vanavond gesproken over dit probleem, en heb nog even onderzoek gedaan.
Het blijkt dat de Pioneer DEH-09BT geen ondersteuning bied voor de Pioneer ARC app.
"Media App Controll" (hetgeen wat op de doos staat) wil zeggen dat de radio met BT of USB verbinding met een telefoon bepaalde apps kan bedienen. er is dus geen losse app vor deze radio.

een lijst met verschillende compatible apps vind je hier:

(EDIT- je kan deze apps proberen, maar omdat de DEH09BT niet op de lijst staat, weet ik niet 100% of deze werken)

http://www.pioneer-car.eu...s/appradio-mode/apps.html?

Ik hoop dat dit een beetje duidelijkheid biedt.

Groet,

voor meer info:
http://www.pioneerelectro...Assigned-Content/App+Mode
Thomas

[ Voor 15% gewijzigd door ThomasEaston op 20-02-2017 20:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 356135

Topicstarter
Dankje voor het antwoord, ik ga meteen kijken of het werkt met de op de website genoemde apps. :)