Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Wat vindt Tweakers van mijn build?

Pagina: 1
Acties:
  • 255 views

  • CryRaven
  • Registratie: April 2015
  • Laatst online: 18:22
Ga je dit al bestellen of heb je het al staan?

  • .Maarten
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 23:20
Beetje overkill voor alleen maar paint en dos gaat daar niet op draaien.

Wat wil je ermee?

Zelf vind ik de videokaart nogal raar. Een 1060 of vergelijkbare ati zou veel beter zijn. De 970 is oud.

  • -The_Mask-
  • Registratie: November 2007
  • Niet online
cagXZ schreef op vrijdag 17 februari 2017 @ 18:34:

Wat vinden jullie er van? Tips? Dips? Opinies?
Je verteld er niks bij dus het is nogal lastig om goed advies te geven.

Paar dingen die opvallen: AMD komt over twee weken met een nieuwe veel interessantere CPU architectuur, je moederbord is nogal duur en heeft een Killer geheugenchip welke bekend staat om zijn driver problemen, de videokaart is verouderd, het geheugen is niet leverbaar, de CPU koeler is erg overdreven en niet echt stil, WiFi netwerk controller is nogal duur, maar beste keuze is afhankelijk van de thuis situatie, voeding is extreem overdreven en nutteloos duur, voor 80 euro heb je wat niet minder is, behuizing is persoonlijk, deze kan een prima keuze zijn, toetsenbord en keyboar geen idee als die goed zijn, maar Razer is zelden een goede keuze, muis ziet er ook overdreven uit en het scherm ziet er niet echt uit als een goede keuze. Of te wel je hebt zo te zien niet echt nagedacht over de keuzes maar bent gewoon voor dure dingen gedaan van fabrikanten welke meer bekend staan om hun goede marketing dan hun goede producten.

Bitfenix Whisper 450W review
[PSU] Voeding advies en info
AMD Nieuwsdiscussie
AMD Radeon Info en Nieuwsdiscussietopic


  • govie
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 06-09-2020
Effe een normaal lijstje posten aub.

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 23:47

br00ky

Moderator Harde Waren
Om onduidelijke redenen heb je Afbeeldingslocatie: https://static.tweakers.net/ext/f/IIM11qkD8JkLEqmNgvTto4XQ/full.png weggehaald. Deze vragen zijn echter essentieel voor het geven van goed advies. Aangezien dat nu onmogelijk is geworden sluit ik je topic.

Het staat je uiteraard vrij een nieuw topic te openen. Laat hierbij wel de vragen staan en beantwoord ze punt voor punt.

Succes!
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.