Vraag


  • Fragmaser
  • Registratie: December 2015
  • Laatst online: 14-01 12:56
Mijn vraag
Hey! Ik heb net een pc in elkaar gestopt maar ik krijg telkens een black screen wanneer ik hem aan mijn tv aansluit via hdmi. Ik heb geen pc scherm dus ik kan hem daar niet op testen. Ik heb hem even aan een oud pc scherm kunnen aansluiten via de onboard vga en met de gpu verwijderd en dan werkt hij perfect. Ik heb al de drivers geinstalleerd maar telkens ik de gpu er terug instop geeft hij een black screen.
De fans van de gpu draaien wel.

Relevante software en hardware die ik gebruik
- asrock 890gx pro
- phenom ii 1090t
- amd rx 460
- 8 gb ddr3 2x4gb
- corsair tx 650Watt

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
- cmos recetten
- andere hdmi kabel
- via converter displayport naar hdmi
- kaart opnieuw ingestopt

Vanavond probeer ik hem eens in de 2de pci slot.
Ik probeer ook in de bios te geraken via de onboard en dan de onboard voorrang geven op de gpu. Dan nog eens proberen te booten via onboard met gpu er in. Drivers installeren en dan kabel versteken.
De kaart moet normaal perfect werken en het moederbord ook.

Graag jullie mening of tips ;)

Alle reacties


  • quadrofource
  • Registratie: Mei 2016
  • Laatst online: 21:28
Heb je al gekeken of je de laatste bios versie van je moederbord draait?

[ Voor 14% gewijzigd door quadrofource op 15-02-2017 09:45 ]

AMD Ryzen 9 7900X3D + RX 9070 + 32GB DDR5 @ 5200


  • popsterk
  • Registratie: April 2015
  • Laatst online: 07-09-2021
Weet niet zeker of dit er mee te maken heeft, maar bij tv schermen moet je vaak handmatig switchen via welke input je beeld wil krijgen. (zoals je op oudere tv's handmatig moest kiezen of je via scart of hdmi wil ontvangen etc.) Misschien kan je dit veranderen via knopjes op de tv, anders met een afstandsbediening.

  • Fragmaser
  • Registratie: December 2015
  • Laatst online: 14-01 12:56
Bios is nog niet geupdate maar de enige bios update die ik kan vinden is voor de am3+ cpu's compatibel te maken.