Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Sinds ongeveer een week zit er op mijn laptop een zwarte vlek. Deze is inmiddels iets groter geworden en er is nog een kleine bij gekomen. (foto kan ik helaas niet toevoegen)

Er is niets raars gebeurd met de laptop voor zover ik mij kan herinneren. Alleen dat de laptop een keer niet meer reageerde en opnieuw opgestuurd moest worden. Maar geen idee of dat er mee te maken heeft.

Ik heb al iets gelezen over dode pixels, maar ben een leek. Weet iemand wat dit is en en of dit nog te verhelpen is? Of repareren.

Alvast bedankt!

Gr

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MedionAkoya
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 07-09 21:57

MedionAkoya

Niet geschoten is altijd mis

Nee, zwarte vlek duidt op een defect en als het vlek ook nog eens groter wordt dan betekend dat ie 100% onherstelbaar is.
Je heb geen zware dingen op je laptop gelegd? Niet proberen, wan dan sloop je het beeldscherm nog meer.

Enige oplossing is een nieuwe scherm (paneel). :X

[ Voor 10% gewijzigd door MedionAkoya op 08-02-2017 22:06 ]

Trein?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Nee, geen zware dingen op gelegd. Ik vreesde al dat er niets aan te doen is.

Bedankt voor de reactie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

help heb sinds een tijdje een zwarte vlek op mijn scherm en weet niet wat te doen kan iemand me helpen aub :'( :'(