Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik zou graag verschillende accessoires aanschaffen voor mijn nieuwe GoPro Hero 5. Echter is het aanbod erg groot en evenzo de verschillende merken. Omdat ik een redelijke leek ben in de merken welke mounts en onderdelen voor mijn GoPro verkopen dacht ik goed aan te doen om op dit forum mijn vraag te stellen.

Ik ben niet op zoek naar de goedkoopste, maar wel de betere kwaliteit mbt mounts, onderdelen etc. Welke merken kan ik dan het beste nemen?

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Queenfanmichel
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 30-07 14:36
Ligt aan je activiteiten, een harnas is altijd handig. Een selfiestick geeft mooie beelden vooral tijdens de wintersport maar ook tijdens een mooie vakantie in een mooi gebied.

Persoonlijk ben ik voor een gimbal (stabilisator) gegaan, stabiele shots als ik in een stad iets wil filmen.

Nogmaals ligt echt aan waarvoor je de gopro het meest voor gaat gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Voor als je niet te veel geld wilt uitgeven.

*Knip* spam

[ Voor 29% gewijzigd door Wormaap op 07-07-2019 18:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wormaap
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 17:06
Een topic van twee jaar geleden kicken om te spammen gaan we niet doen.

Ticking away, the moments that make up a dull day


Dit topic is gesloten.