Toon posts:

Tv-Out

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb sinds kort een Leadtek Geforce 2 PRO Tv-Out 32 DDr ram geheugen.Alleen ik kan nergens de tv-out aanzetten.Ik heb hiervoor een Voodoo 3 gehad en daar kon je gewoon de tv-out aanzetten en dan ook nog kiezen tussen Pal -N, NTSC etc etc. Maar met deze kaart kan ik dat nergens doen.

Als ik naar beeld scherm eigenschappen ga en dan geavanceerd en bij tabblad outputdevice staan er 3 mogelijkheden. Analoog Monitor ,Digital Flatpanel en TV, Analoog staat aangevinkt maar ik kan de andere 2 opties niet aanvinken.Bij de TV staan er dan nog 2 opties onder."Tv resolution and color depth" en "Video Output" format.Is dit het goede menu om de tv-out aan te zetten?Zoja waarom kan ik hem dan niet aanvinken.
Ik heb de search en het boekje gebruikt dus geen UTFS en RTFM gedoe aub.Bij voorbaat dank

  • Bierkameel
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Bierkameel

I use Debian btw

Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/emike/search.gif

Als je de search nou even echt had gebruikt was je erachter gekomen dat je eerst je tv aan moet zetten en dan pas je computer.

De tv word dan door de videokaart gedetecteerd en TADA nu zijn die opties wel beschikbaar :)

Alle proemn in n drek


Verwijderd

Topicstarter
Bedankt,ik had nie gedacht dat het antwoord zo simpel zou zijn.

SLOTJE ;)

  • Flake
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 01-11-2024
Klopt niet eens
De TV kan ook later erin gedrukt wordt miv detonator 7

iig de tv mot erin zitten voordat TV ungreyed wordt