skyofficial schreef op maandag 23 januari 2017 @ 14:28:
Ik ben producer, dit duidt dus op de muziek wereld
ondertussen heb ik al veel gedaan met jullie Feedback!
| # | Product | Prijs | Subtotaal |
| 1 | Intel Core i7-7700K Boxed | € 375,- | € 375,- |
| 1 | MSI Z270 Gaming Pro Carbon | € 184,95 | € 184,95 |
| 1 | MSI GeForce GTX 1060 Gaming X 6G | € 339,- | € 339,- |
| 1 | Aerocool Mechatron Zwart | € 89,90 | € 89,90 |
| 1 | be quiet! Dark Rock Pro 3 | € 75,95 | € 75,95 |
| 1 | Corsair Vengeance LPX CMK32GX4M2B3200C16 | € 261,25 | € 261,25 |
| 1 | be quiet! Dark Power Pro 11 550W | € 139,- | € 139,- |
Bekijk collectie
Importeer producten | Totaal | € 1.465,05 |
Ik wil eigenlijk elk spel wat er nu uit is op maximale resolutie en prestatie kunnen spelen... (HDD en SSD schaf ik later aan)
[...]
Ik had zo'n vermoeden, maar zeker weten is altijd goed
offtopic: wat is je soundcloud username?
Het is altijd verstandig om je systeem in 1x aan te schaffen. Wat heb je immers aan een hoop onderdelen waar je niks mee kan? En in de tussentijd kunnen je huidige onderdelen in prijs dalen, er kan een interessante aanbieding langskomen of wellicht een tweedehands onderdeel voor weinig weg gaan. Of nog erger: er komt een opvolger uit.
Alles spelen op 4K 60fps kan je vergeten overigens, er is geen enkele videokaart die dat op dit moment kan. Daarnaast is het kapitaalvernietiging: je kan veel beter nu een GTX1060/RX480 halen met een toffe Full HD-monitor en over 2 jaar de boel verkopen, plus dan een 4K-scherm met een nieuwere GPU halen. Als je nu in 1x een GTX1080 scoort kan je nog steeds niet alles maxed out spelen. terwijl je net zoveel geld kwijt bent.
Wees reëel: ben je nu tevreden met Full HD, hou het dan ook nog eventjes daarbij. Op een periode van 5 jaar scheelt je dit honderden euro's en heb je over die 5 jaar verdeeld gemiddeld veel betere prestaties.
Ter info: ik heb zelf een 4K monitor (gewonnen). Ik ken de struggles die erbij horen
Ik weet niet hoe zwaar je huidige software voor muziek produceren is, maar ik zou je als ik je zo hoor een i5 7600k adviseren, een moederbord met m.2 nvme en een Intel 600p, een RX480 4GB en een Freesync monitor aanraden. Ik zou eerder meer in de GPU investeren dan in de CPU als je veel gamed.
De case is natuurlijk een kwestie van smaak, persoonlijk vind ik dat Fractal Design hele mooie cases maakt in deze prijsklasse
Edit: ik lees dat je SLI wil: bespaar je de moeite, dit is echt een afrader

al helemaal met een midrange kaart als de 1060, dat daar geen SLI op zit is niet voor niks zo

Koop één goede kaart, multi-GPU is ruk. Slechte support, kloten met software, veel minder FPS voor veel geld en bovenal stuttering.
Om bovengenoemde reden heb ik een tijdje twee GPU's gehad. Nooit weer. Het plan is nu om mijn resolutie te downgraden 
Ik zou dan voor de 1070 gaan, de 1080 is imho echt veel te duur voor wat ze te bieden hebben en AMD brengt over een paar maanden een kaart uit waardoor prijzen naar verwachting flink gaan zakken: het is zonde van je centen (imho).
[
Voor 8% gewijzigd door
Richh op 23-01-2017 14:45
]