Morgen = de beurs...

Pagina: 1
Acties:

  • flipjevandejam
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12:22
Ik had nog ff een vraagie voor morge...(nu vrijdag) dan is de beurs namelijk...en ik ga een neueue mobo kope en een proccesssor .......we (me pa en ik) ware van plan om een Athlon/Duron SOCKET A(/dus geen slot a)(want het schijnt dat socket de toekomst heeft.... Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif) mobo te kope maar zijn nog nie helemaal zeker over welke het moet zijn .......het moet er eigelijk wel een zijn met een isaslot cuz ik het een isa isdn modem (standaard v kpn) en we woude een duron kope..........welke snelheid is de beste prijs/kwaliteit ??en btw gaan er nog meer tweakers naar de jaarbeurs Utreg ...??

  • _-= Erikje =-_
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 14:32
Abit KT7-RAID --> slecht leverbaar, maar misschien heb je geluk.

Of als je niet wil overklokken een MSI of een EpoX bordje

  • flipjevandejam
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12:22
k thanxxx.............nog meer aanbevelinge......btw ik wil op zich wel tweake maar niet gelijk bij het begin......... Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif.........da vind me pa nie goed.........(kdoe het nog wel es wanneer hij er nie is.........hehe Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/devil.gif .....

  • Muurbestormer
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 27-08 20:38
ik ben er morgen ook, maar dan om een Gorb voor mn Abit KT7 Raid+Duron 650 te halen.. hehe. Ik kan je nu wel vertellen dat je er geen Abit gaat vinden maar probeer anders een niet multiplier-tweakbaar bord te halen, de Abit is naar mijn weten het enige oc-bord met een isa slot namelijk. ga gewoon voor een duron, beter krijg je niet voor je geld. Welke snelheid dan ook. probeer voor een kleine 300 piek een 700Mhz Duron te krijgen. Misschien lukt dat op de beurs. later als je dan wilt gaan tweaken, koop je een echt oc-bord (ze zijn dan stukken goedkoper). Heb je echt weinig geld (je pa zal wel lappen, dus eigenlijk geen prob, maar goed) neem dan een 600 ofzow.

  • flipjevandejam
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12:22
ja ik ga ook een procc kope rond de 600 mhz maar wat is een oc-bord ......ja sorry kheb opzich wel verstand van hardware.......maar nie zoveel van mobo dus.........be gentle plz....... Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/wink.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif en hoeveel pci's heeft die abit dan ??en das dus de Abit KT7-RAID ??? en btw ik moet de helft van de hele comp betale.........maar hij (me pa) schiet het voor Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/wink.gif

  • flipjevandejam
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12:22
en hoe kan je btw zien of je mobo multi. gelocked is ??en hoe unlock je hem dan ??

  • knights16
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 06-09 21:45
luister even wat recht zetten:

1 je cpu is lockt of unlockt..
2 dan ligt het aan het mobo of deze een instelbare multier of dees zit er niet op...ik denk dat muv abit en asus de rest heeft gedacht dat amd het GELOCKT zou houden en dit niet nodig zou zijn

PVoutput


  • Muurbestormer
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 27-08 20:38
met oc-bord bedoel ik te zeggen een VET OverClock-moederbord. Nu zijn dat alleen de Abit KT7(raid) en de Asus A7V. Bij deze bordjes kun je namelijk de multiplier aanpassen. Dit werkt veel beter en makkelijker dan het veranderen van je Front Side Bus (FSB) en levert veel meer op.

Stel je duron 600 loopt op 6 (mp) X 100 (FSB) = 600 (tadaa) mp vranderen naar 8 geeft 8X100 = 800 (dus 200Mhz erbij gratis en voor niets) FSB veranderen (gaat maar met mate) naar bv 110 ipv 100 geeft: 6X110=660 (slechts 60 Mhz winst)

Je ziet dat de mobos die geen multiplier aanpassing ondersteunen niet "echte" oc-borden zijn.

Je kunt ge-lockte Durons en Tbirds herkennen aan een 4-tal (piep)kleine verbinding-kjes op de CPU zelf. er staan 4 van deze 4tallen (lekker makkelijk) bij elkaar en heten L1, L2 enz. nou moet je naar de 4 bij L1 kijken.
Zijn ze doorgesneden met een laser (vaak zie je nog wat roet-achtigs) dan istie gelockt. zijn ze intact dan niet! Unlocken gaat met een normaal HB potloodje. je moet dan even de verbindingen weer herstellen door ze te tekenen. Er staan trouwens een hoop posts hierover op t.net.

ik heb genoeg getypt. wil je nog meer weten vraag maar raak...

  • flipjevandejam
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12:22
WOW.................thanxx nightfly tering he.............wat een info Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/yummie.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

  • flipjevandejam
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12:22
maar wa vind je ervan da ik een SOCKET A koop en geen slot a ..........= da een smart move of nie ??ja toch ??

  • flipjevandejam
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12:22
dus alleen asus en abit hebbe hun m p 's gelockt ??

  • Muurbestormer
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 27-08 20:38
Nu even once and for all: een mobo KAN niet mp gelockt zijn. Alleen je cpu (dus je duron of tbird) kan gelockt zijn. Dat wil zeggen dat als je de Abit of asus hebt (de enige mobo's met mp-adjustment) je wel kan gaan kloten met je mp, maar er nix verandert, daarvoor zul je eerst je cpu moeten unlocken.

Socket A is de beste en misschien wel enige keus, aangezien er berichten zijn dat er helemaal geen T-bird slot A meer gemaakt gaan worden. socket A is dus echt het meest verstandige. Mijn abit KT7 (niet dat je hem vind op de beurs, heel heel misschien wel) heeft 5 pci en 1 isa.

Als ik jou was zou ik een duron (welke smaak dan ook) halen en een normaal socket A mobootje. Wil je dan over een tijdje gaan oc-en dan haal je een mp-veranderbaar bordje.

  • Toewan
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 29-07 19:17
effe offtopic, ik was dus al vandaag naar Utreg gegaan. Op m'n kaartje stond dat het ook op 25 Augustus was... damn, helemaal voor jan met de korte achternaam naar Utrecht gegaan.
Nou ja, ik ga het wel bij shops bestellen, zoveel goedkoper is die beurs toch nie. Ik ga in ieder geval ook kijken of ik zo'n KT7 raid op de kop kan tikken, met T-Bird 800 erbij...

  • psychotic
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 05-11-2025

psychotic

Nixs

Eeuuhhm, NiteFly,

Is er ook nog een "simpele" methode om een gelockte p2/350 te unlocken? Mijn moederbord kan tot factor 8 gemultiplierd worden.. Alleen de multiplier verhogen doesnŽt do shit Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/frown.gif

MSI K7T266 Pro2 RU, XP 2400+@2600+ 52Gr stressed. Aopen HQ08 gemod met div Panaflo fans, Case 43 Gr. Sapphire Radeon 9500 Pro 330@310 Catlist 3.4, Compaq 8020 TFT 18,1" DVI, 768Mb Crucial@CAS 2-2T-5T-2T-4way, 2*Maxtor D740X-6L Raid


Verwijderd

Psy: alle Intel CPU's van na aug 98 zijn multiplier locked en NIET te unlocken.

  • Demo
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 12:15

Demo

Probleemschietende Tovenaar

[zwaar offtopic onzin gelul mode]
Flipje van de jam, die komt toch uit Tiel???
(kom zelf ook uit die buurt, vandaar)
[/zwaar offtopic onzin gelul mode]

Unix doesn't prevent a user from doing stupid things, because that would necessarily prevent them from doing brilliant things.
while true ; do echo -n "bla" ; sleep 1 ; done


  • flipjevandejam
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 12:22
maarssen ja Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/wink.gif haha...........nee er was iemand na mijn die mijn naam heeft gejat Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/frown.gif !! hij heet Flipje van den Jam (denk ik) en ik flipjevandejam .......maar k ben gistere dus nach die beurze geweest en heb daar een duron 650 gekocht + Abit KT7 (ZONDER RAID,.....want da was ± 100 duurder !!!!) en het is alleen handig als je 2 identieke hd's heb dus........en da heb ik nie.........want je kan dan ook alleen maar hd aan ide 3 en 4 hange ........dus vandaar.......maar het loopt nu allemaal soepeler enzo Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif
oja btw de prijs van het sdram geheuge is met 2 x GESTEGE klote gedoe aan het begin van het jaar had ik namelijk 64 mb ram gekocht voor 118 en nu was da rond de 200 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/frown.gif flink naatje dus...........
Pagina: 1