Wifi antennes voor Gigabyte GA-H110N moederbord

Pagina: 1
Acties:

  • dtech
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 10-02 20:30
Ik heb verleden week een systeempje samengesteld met een Gigabyte GA-H110N moederbord.

Nou kwam ik er bij het assambleren achter dat er ook een M.2 slot op zit voor een WLAN kaart (naast een M.2 SSD slot, ik dacht dat er maar 1 slot op zat). Dat staat me een stuk beter aan dan een USB dongle, maar ik heb geen idee welke antennes ik daar bij moet kopen.

Als ik een Intel 7265 of 8265 M.2 wlan kaart op dat moederbord zet, welk type connector moeten de antennes dan hebben en hoe weet ik of het in het mobo bracket past? Aanbevelingen voor specifieke antennes?

  • Lennyz
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 03-01 14:54
Ik denk dat je hier wel iets aan hebt.

Welke Antenne voor deze adapter

Verwijderd

Met bijvoorbeeld http://www.minipc.de/catalog/il/1304 of http://www.minipc.de/catalog/il/1517 heb je een complete set.

  • dtech
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 10-02 20:30
Dank voor de aanwijzingen. Mochten anderen dit vinden, ik heb uiteindelijk op aliexpress een MHF4 -> RP-SMA pigtail gekocht, was niet op een Nederlandse webshop te vinden.