Ik heb de 518B, en hij bevalt me goed. Ik heb 'm wel 2x om laten ruilen omdat er iets mis mee was (paarse vlekken in rood scherm & een keertje verkleinde het beeld tot een kleine stip die in het midden van het scherm inbrandde). Nu heb ik echter een exemplaar wat me prima bevalt. Ik heb 'm op 1024x786 staan @ 75 Hz. De 85 Hz haalt hij op deze resolutie ook wel, maar dan krijg je 'm horizontaal net niet meer helemaal beeldvullend
De scherpte is na dik een jaar gebruik nog prima, al word hij wel wat wazig als je het contrast helemaal op 100 zet. Ik heb 'm dus meestal op een helderheid van 50 bij een contrast van 90 op een zonnige dag en snachts draai ik het contrast terug tot 40-50. Helaas zie je dan wel verticale gebieden waar de verdeling van het licht toch niet helemaal lekker is.
Verder zie je bij bepaalde vlakke kleuren nog wel eens rare patroontjes (is een naam voor, maar die ben ik vergeten). Vooral bij die

kleur groen waarmee win98(se) begint als je 'm net geinstalleerd hebt is dat duidelijk te zien. Het trekt wel wat weg als het scherm al wat langer aanstaat.
Wat ik trouwes wel een pluspunt vind is dattie der zo mooi uitziet qua vormgeving en dat het OSD goed in elkaar zit. Bij de meeste monitoren op school (17" & 100% vlak) is dat werkelijk een ramp vergeleken met m'n Daewoo.
Al met al moet ik wel toegeven dat het een budget monitor is: er zitten behoorlijk vaak foute exemplaren tussen (ik heb nu ook 2 paarse pixels), de lichtverdeling is niet helemaal perfect en er zitten bij bepaalde kleuren vage patronen in... Maarja, dat kun je ook verwachten voor slechts 400 piek (1,5 jaar geleden)